انواع مدل پرطرفدار لاک ناخن دخترانه 96

مدل لاک ناخن دخترانه – مدل لاک ساده – مدل لاک ناخن جدید – لاک ناخن مات 

لاک ناخن یکی از تکنیک های آرایش برای خانم ها محسوب میشود که میتوان با انتخاب مدل های جذاب لاک ناخن که با تیپ و لباس های شما متناسب باشد یک رنگ ست جذاب برای استایل خود طراحی کنید.

در اینجا چندین مدل پرطرفدار لاک ناخن 96 را مشاهده میکنید که میتوانید با الگو گرفتن از این مدل ها طراحی جذاب و زیبا برای خود داشته باشید.

مدل لاک ناخن دخترانهجدید ترین مدل های لاک ناخن دخترانه مدل لاک ناخن دخترانهجدید ترین مدل های لاک ناخن دخترانه مدل لاک ناخن دخترانهجدید ترین مدل های لاک ناخن دخترانه مدل لاک ناخن دخترانهجدید ترین مدل های لاک ناخن دخترانه مدل لاک ناخن دخترانهجدید ترین مدل های لاک ناخن دخترانه مدل لاک ناخن دخترانهجدید ترین مدل های لاک ناخن دخترانه مدل لاک ناخن دخترانهمدل لاک ساده 2017  مدل لاک ناخن دخترانهمدل لاک ساده 2017 مدل لاک ناخن دخترانه

مزایای مانیکور کردن ناخن ها چیست ؟

۱- ناخن های شما قوی تر می شود

پولیش ماده ی سفید رنگی است که به تنهایی بی ضرر می باشد اما پاک کننده ی پولیش، پاک کننده ای قوی است که باعث مرگ ناخن شما و پوست های اطراف آن می شود. و البته شما نمی توانید بدون پاک کردن پولیش قدیمی ناخن تان را مانیکور کنید و انجام دادن این کار بصورت مداوم نیز باعث ضعیف شدن ناخن می گردد.

۲- ناخن های شما شفاف تر می گردد

همانطور که قهوه باعث زرد شدن دندان ها می شود، پولیش نیز ناخن را زرد می کند و شفافیت آن را از بین می برد. اگر مداوم ناخن هایتان را مانیکور می کنید بهتر است مدتی به آن ها استراحت دهید تا به رنگ طبیعی سابق خود بازگردند.

 

۳- ناخن هایتان نرم تر می شود

ناخن دارای لایه هایی از کراتین می باشد و وقتی شما از پاک کننده ی پولیش استفاده می کنید لایه های نرم ناخن را هم همراه با پولیش از سطح ناخن می کنید و این کار باعث می شود که علاوه بر زرد شدن ناخن ها لطافت آن ها نیز از بین برود.

۴- ناخن های شما نیاز به آبرسانی خواهند داشت 

بدون پولیش در واقع لایه ی محافظ سابق برای ناخن وجود نخواهد داشت و ناخن شدیدا آسیب پذیر می شود و باید با آبرسانی، آنها را تقویت کنید. بهتر است بعد از متوقف کردن مانیکور ناخن تان از روغن های تقویت کننده ی ناخن دو بار در طول روز استفاده کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here