رنگ برتر سال 2017 لباس مردان

رنگ سال 2017 که اندکی پس از کریسمس انتخاب شد رنگ سبز گرینی یا همان سبز طبیعت است ، علاقمندان به دنیای مد و فشن دوست دارند همیشه تیپ و استایل به روزی برای خود انتخاب کنند ، بدین ترتیب باید از نمونه ها و الگوی های مد و فشن دنیا در انتخاب لباس و اکسسوری های خود استفاده کرد ، در اینجا نکته هایی در مورد انتخاب رنگ سبز بعلاوه تصاویری از نحوه استفاده از رنگ سبز طبیعت را در لباس های مردانه را میبینید .

رنگ سال 2017

هر فردی باید رنگ سبز متناسب با پوست بدن خود انتخاب کند

بر اساس یک قاعده کلی کسانی که پوستی سفید و روشن دارند بهتر است از رنگ های تیره تر که با پوستشان تضاد دارد استفاده کنند مانند رنگ سبز بطری ( نامش از بطری های سبز گرفته شده! ). از استفاده رنگ های سبز روشن مانند سبز لیمویی پرهیز کنید چون به هیچ وجه با رنگ صورتتان سازگار نیست و ناپدیدتان می کند.

افرادی که رنگ پوست زیتونی یا متوسط دارند می توانند بیشتر رنگ ها را استفاده کنند. این افراد نباید رنگ هایی استفاده کنند که به رنگ پوستشان نزدیک باشد. برای مثال وقتی سبز زیتونی استفاده می کنند مثل این است که لباس های مخصوص پرده سبز پوشیده اند یا اصلا هیچی نپوشیده اند.

 

در آخر افرادی که پوستی تیره دارند تقربیا می توانند از هر رنگی استفاده کنند. از این فرصت استفاده کنید تا از رنگ های برجسته و براق بیشترین استفاده را بکنید. فقط از رنگ هایی که ته مایه قهوه ای دارند یا ممکن است با پوست یکی شوند پرهیز کنید.

استفاده از رنگ سبز در تیپ روزانه

مطمئنا بسیاری از ما لباس هایی با رنگ سبز داریم که همین حالا در حال خاک خوردن در کمد هستند. زمان مناسبی برای استفاده مجدد از آنها فراهم شده مخصوصا اگر می خواهید به عنوان لباسی معمولی که هر روز قرار است بپوشید مورد استفاده اش قرار دهید. انواع طیف سبز با شلوارهای جین اسکینی خوب ترکیب می شوند. وقتی از سبز استفاده می کنید می توانید بیشتر روی رنگ های تیره حساب کنید. ولی نباید صرفا از رنگ سبز ارتشی استفاده کرد

رنگ سال 2017

استفاده از رنگ سبز طبیعت در لباس های رسمی 

سر تا پا یک رنگ را استفده کردن خطرناک است مخصوصا اگر مانند خاکستری یا آبی دریایی خنثی نباشد. با این حال اگر درست از رنگ سبز استفاده شود می توان فرصت هایی ایجاد کرد.برای مثال می توانید از رنگ سبز برگی استفاده کنید چون بهتر از دیگر طیف های سبز با هم ترکیب می شوند. اما سبزهای روشن تر را می توان با قهوه ای و آبی ترکیب کرد یعنی بالا تنه سبز و پایین تنه قهوه ای یا آبی، برعکس هم ممکن است.

 

در ماه های سرد سال می توانید از رنگ های عمیق سبز در لباستان استفاده کنید. این نوع از سبز در کنار یک پیراهن سفید، قهوه ای یا مشکی می توانید استفاده کنید کت های پشمی تیره رنگ نیز خوب جواب می دهند.

رنگ سال 2017 رنگ سال 2017

استفاده از رنگ سال 2017 در لباس های رسمی رنگ سال 2017

استفاده از رنگ سبز طبیعت در کت و کاپشن

راه هایی وجود دارد که از رنگ سبز استفاده کنید شبیه یک نظامی نشوید. اورکت های پشمی با رنگ سبز خزه ای به نظر خیلی کلاسیک و تازه می آیند. کت های پفی و خلبانی وقتی با رنگ های مشکی و آبی دریایی ترکیب می شوند ظاهری رسمی به خود می گیرد. استفاده از انواع کت برای امتحان رنگ سبز روش خوبی است.رنگ سال 2017

استفاده از رنگ سال 2017 در کت و ژاکت و لباس های بیرونی

رنگ سال 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here