حضور برند های برتر لباس زنانه در هفته فشن شو میلان (از ورساچه تا جورجیو آرمانی)

فشن شو لباس مجلسی – فشن لباس مجلسی – لباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه 

با آغاز فصل جدید برند های مطرح دنیا مدل های مختلف ست های لباس خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار میدهند ، در اینجا مدل های جدید لباس زنانه در هفته فشن شو لباس در میلان را مشاهده میکنید که برند های مطرح دنیا در آنجا لباس های جدید خود را به نمایش گذاشته اند.

فشن شو لباس مجلسیفشن شو لباس مجلسی – فشن لباس مجلسی – لباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه فشن شو لباس مجلسیفشن شو لباس مجلسیفشن شو لباس مجلسی لباس فشن دخترانه فشن شو لباس مجلسی لباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه

انواع ست های زیبا و لاکچری لباس زنانه 96

فشن شو لباس مجلسیلباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه فشن شو لباس مجلسیفشن شو لباس مجلسی – فشن لباس مجلسی فشن شو لباس مجلسیفشن شو لباس مجلسی – فشن لباس مجلسی – لباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه فشن شو لباس مجلسی لباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه فشن شو لباس مجلسیفشن شو لباس مجلسی – فشن لباس مجلسی – لباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه فشن شو لباس مجلسی  فشن لباس مجلسی – لباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه فشن شو لباس مجلسیفشن شو لباس مجلسی – فشن لباس مجلسی – لباس فشن مجلسی دخترانه – لباس فشن دخترانه فشن شو لباس مجلسی

چگونه لباس رنگ قرمز را ست کنیم؟

رنگ قرمز جزو رنگ های گرم محسوب می شود و فرد با دیدن این رنگ به هیجان می آید و جنب و جوشش بیشتر می شود. وقتی در جایی می خواهید جلوه ی خاصی داشته باشید از رنگ قرمز استفاده کنید و ببینید چه قدر در دید بقیه تاثیر می گذارید. چون قرمز رنگ پرشوری است، نشان دهنده ی اعتماد به نفس فردی است که لباس قرمز پوشیده. رنگ قرمز بسیار برای افرادی که پوست سفیدی دارند مناسب است و آن ها را جذاب و زیباتر نشان می دهد.

قرمز در کنار رنگ ها

این رنگ در زمینه ی سبز و آبی جلوه و درخشندگی فوق العاده ای پیدا می کند ولی در زمینه ی بنفش شدت خودش را از دست می دهد. در زمینه ی رنگ زرد چشم را خیره می کند. رنگ قرمز وقتی در زمینه ی سفید قرار می گیرد از درخشش کم می شود. ولی اگر در زمینه ی رنگ سیاه قرار بگیرد به گرمی متمایل می شود و روشنی بیشتری به خود می گیرد. نمادهای رنگ قرمز گرمای تابستان و نماد جنوب و عزم راسخ و اعتماد به نفس ‌و‌ … می باشد.

ست کردن لباس قرمز با رنگ آبی

این بستگی به سلیقه خودتان دارد که بخواهید چه قدر از رنگ قرمز در لباس هایتان استفاده کنید. می توانید لباس تک رنگ سفید یا آبی بپوشید و با یک دستمال گردن قرمز یا کیف و کفش قرمز به آن لباس جلوه ی خاصی بدهید. رنگ قرمز خیلی راحت با طیف رنگی آبی ست می شود و بسیار ترکیب رنگ قشنگی را ایجاد می کند.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here