جریان کتک کاری سحر قریشی با یک مزاحم! + ناگفته های سحر قریشی درباره نقش هایی که بازی کرده است

سحر قریشی – بازیگران ایرانی – بازیگر زن ایرانی – بازیگر ایرانی 

سحر قریشی بازیگر جوان و نسبتا پر حاشیه سینما و تلویزیون ایران که با سریال دلنوازان به شهرت دست یافت در یک گفتگو  خاطره ای جالب از دوران مدرسه اش تعریف کرد و به رزمی کار بودن خود اعتراف کرد!

سحر قریشی پسری را بخاطر مزاحمت کتک زد

بازیگر سریال دلنوازان ماجرا را اینگونه شرح داد :یک آقایی در دوران مدرسه مزاحمت ایجاد کرد برای یکی از بچه های مدرسمون ، از آنجایی که من با پسر بزرگ شدم جلو رفتم و یک ضربه به او زدم و خورد به فکش . مغازه دارهای اطراف که من و پدرم را میشناختند ، آن پسر را گرفتند و پیش پدر من بردند و گفتند این پسر برای دختر شما مزاحمت ایجاد کرده ، پدرم گفت :خوب چرا این بنده خدا را زده اید؟ که آقایی که آنجا بود گفت ما نزدیم که آقای قریشی دختر شما ایشون رو زده .سحر قریشی

ناگفته های شنیدنی سحر قریشی در مورد نقش هایی که بازی کرده

سحر قریشی را همه ما با سریال پرمخاطب دلنوازان در کنار شاهرخ استخری و دیگر بازیگران جوان سینما و تلویزیون می شناسیم. این بازیگر جوان بعد از سریال دلنوازان وارد دنیای سینما شد و نقش های متفاوتی را در سینما اجرا کرد. به بهانه اکران مردمی فیلم پاتو کفش من نکن با بازی این هنرمند گفتگویی با سحر قریشی داشته ایم که در ادامه میخوانید.سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی

گفتگو با سحر قریشی

وقتی برای گفت وگو با سحر قریشی راهی شدیم، دیدیم پرطرفدار بودن و محبوبیت این بازیگر جوان صرفا مربوط به فضای مجازی و میان کاربران اینترنتی نیست. اغراق نیست اگر بگوییم حضور او برای اکران مردمی فیلم «پا تو کفش من نکن»، بخشی از شرق تهران را به هم ریخت و شاهد بودیم علاقه مندان از ساعاتی پیش از آمدن او، در سینما تجمع کرده و بی صبرانه منتظر بودند. میان این جمعیت مشتاق همه مدل آدم پیدا می شد؛ دختر نوجوانی که برای این روز و دیدار با قریشی دو روز نخوابیده بود، سه جوان علاقه مندی که از ساری برای این اکران و دیدن بازیگر مورد علاقه شان خود را به تهران رسانده بودند، دختری که این روز، روز تولدش بود و دیدار و عکس گرفتن با قریشی را بهترین هدیه تولدش می دانست و دختر دیگری که با شوق یک نوع شیرینی خانگی (انگار مخلوطی از گز و سوهان و حتی حلوا!) را پخته و به عنوان تحفه برای بازیگر محبوبش آورده بود.
نکته جالب و ارزشمند این بود که قریشی از لحظه ورود تا پایان مراسم، با مهر و صبوری و لبخند با همه دوستدارانش خوش و بش کرد و با آنها عکس گرفت، با بعضی ها چند بار؛ بدون این که گلایه کند و از کوره دربرود. مصاحبه ما با این بازیگر پرفالوئر در فضای مجازی و فضای واقعی، پس از این شرایط انجام شد، آن هم در حالی که جای شما خالی، داشتیم همراه چای زعفرانی، همان شیرینی دستپختِ (به قول خود قریشی «میکس») یکی از طرفداران او را می خوردیم.

سحر قریشی

همین اول اعتراف کنم و بگویم اصلا فکر نمی کردم این قدر صبور باشید و حتی با وجود طولانی شدن مراسم اکران مردمی، مهربانانه تا آخرین نفر با علاقه مندان تان عکس بگیرید و احوالپرسی کنید. اما امروز در واقعیت چیز دیگری دیدم.
ما شغلی را انتخاب کرده ایم که فقط متعلق به خودمان نیستیم. پس وقتی با مردم روبه رو می شویم، باید حال بدمان را کنار بگذاریم. شاید امروز من خسته بودم و حال چندان خوبی نداشتم، اما این عزیزانی که الان در سینما ماندانا و در اکران مردمی فیلم پا تو کفش من نکن من را دیدند، شاید دیگر هیچ وقت مرا نبینند. بنابراین احساس می کنم بهترین حالت این است که خاطره خوشی از این دیدار داشته باشیم. البته برخی افرادی که اینجا بودند، از فن پیج های عزیزی هستند که همیشه به من لطف دارند و هرجا می روم حضور دارند. به هرحال نگاه من به چنین مراسمی خاطره سازی است و چقدر خوب است خاطرات زیبا و مهربانانه ای با مردم داشته باشیم.

سحر قریشی

با این میزان از توجه، حتما در جمع مردم بودن، دشواری هایی برای شما دارد. در کوچه و خیابان اذیت نمی شوید؟
سعی می کنم خیلی در کوچه و خیابان حضور نداشته باشم، به خاطر این که این حضور جلب توجه می کند. هم باعث می شود ما به کارمان نرسیم و هم دیگرانی که ما را می بینند و می شناسند به کار خود نرسند. خلاصه همهمه ای ایجاد می شود. معمولا سعی می کنم در شرایط خاص از خانه بیرون بروم.

با توجه به فیلم هایی که در سال های اخیر به تهیه کنندگی عبدالله علیخانی و محمدحسین فرحبخش و کارگردانی فرحبخش و آرش معیریان بازی کرده اید، می توان شما را ستاره پویافیلم نامید. درست است؟
[می خندد] اختیار دارید، این حرف ها چیست!

     سحر قریشیسحر قریشیسحر قریشی و یوسف تیموری در فیلم پا تو کفش من نکن

همین «پا تو کفش من نکن» و فیلم هایی چون «آبنبات چوبی» و «آس و پاس» از آثاری است که در این دو سال اخیر با این شرکت فیلمسازی انجام داده اید. کار با حاجی فرحبخش چطور است؟
همیشه گفته ام آقای فرحبخش جزو معدود کارگردان ها و تهیه کننده هایی است که من خیلی راحت و بی دغدغه با او کار می کنم. کار با آقای فرحبخش راحت و آسان است، ضمن این که در کار با ایشان پشت صحنه هم احساس امنیت می کنید، بس که همه چیز خوب و درست است. فکر می کنم ده فیلم با آقای فرحبخش کار کرده باشم.

ظاهرا از آن تهیه کننده های خوش حساب هم هستند.
بشدت، تنها تهیه کننده ای که با من تماس می گیرد و دعوا می کند که چرا چک مرا نمی بری و پاس نمی کنی، آقای فرحبخش است. [می خندد] او در این زمینه یکی از استثنائات سینمای ایران است.

«پا تو کفش من نکن» چه تجربه ای برای شما بود؟ کار را دوست داشتید؟
مثل بقیه کارهایی که کنار این گروه داشتم، «پا تو کفش من نکن» هم تجربه خوبی برای من بود. باوجود سختی پروژه، سرعت کار بالا بود.

در ادامه عکس های جدید سحر قریشی را مشاهده میکنید.سحر قریشی

سحر قریشیعکس های جدید سحر قریشی

سحر قریشی سحر قریشی و دختر عمویش سحر قریشیعکس های جدید سحر قریشی سحر قریشی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here