روش های پوشیدن انواع لباس مردانه و رازهای خوشتیپی آقایان

لباس مردانه – لباس مردانه شیک – لباس مردانه مجلسی – خوشتیپ شدن آقایان – خوشتیپ شدن

آقایان برای انتخاب پوشش خود باید دقت کنند. نحوه پوشیدن لباس های مختلف در مکان ها و زمان های مختلف بسیار مهم است و نشان دهنده شخصیت یک فرد میباشد انتخاب یک لباس مردانه مناسب به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به بررسی پوشش آقایان با لباس های مختلف میپردازیم.

این تیپ راحتی‌ترین تیپ مردانه است و شاید تنها بتوان در فصل‌های گرم در سفرها یا جمع‌های دوستانه به این شکل لباس پوشید. یک تی شرت و شلوار کوتاه و کفش راحت با ساعت مچی اجزای اساسی تیپ کاملا راحتی مردانه هستند.

خوشتیپی آقایان


استایل راحتی

یک تیپ راحتی ساده و بدون محدودیت که در همه موقعیت‌هایی که تیپ راحتی در آن مجاز باشد می‌توان استفاده کرد. یک تی شرت یا پولوشرت و شلوار جین تیره و کفش بنددار راحتی و ساعت مچی اجزای این نوع از استایل مردانه را تشکیل می‌دهد.

خوشتیپی آقایان


استایل نیمه رسمی یا لباس رسمی کار

این استایل را زمانی که برای محیط کار یا محیط‌های رسمی مثل قرارهای کاری و همایش‌ها آماده می‌شوید استفاده کنید. کت و شلوار تیره با رنگی غیر از مشکی، پیراهن رسمی، کفش چرم، دکمه سردست و کفش چرم اجزای اصلی استایل نیمه رسمی و استایل محیط کار است

خوشتیپی آقایان


لباس رسمی

این استایل مخصوص مهمانی‌های رسمی و عروسی‌هاست. کت و شلوار مشکی با پیراهن رسمی یقه آهاری، پاپیون و پوشت، کفش چرم، جلیقه و دکمه سردست اجزای ضروری لباس مجلسی مردانه هستند.

خوشتیپی آقایان


لباس راحتی کار

در ادارات و محیط‌های کاری که الزامی به پوشیدن لباس رسمی وجود ندارد باید به این شکل لباس بپوشید. پیراهن رسمی با کت اسپرت و شلوار، کفش کالج یا مشابه آن و اکسسوری‌های مورد نیاز اجزای لباس راحتی کار هستند.

خوشتیپی آقایان

رازهای خوشتیپ شدن آقایان چیست؟

بسیاری از افراد هستند که هر لباسی میپوشند به آنها می آید و زیبایی آنها را چندین برابر میکند . راهکارهای بسیار ساده و در عین حال مهمی هستند که باعث خوشتیپ شدن مردان میشود که ادامه با هم میخوانیم.

یقه ی لباستان را با صوررتتان مچ کنید

  • صورت های باز: یقه های باریک
  • صورت متوسط: یقه ی نیمه باز مناسب است.  کلاسیک است و برای بستن کروات فوق العاده.
  • صورت لاغر: یقه ی پهن مناسب صورت شماست و شما را کمی پرتر نشان می دهد.

 

به خیاطتان آموزش های لازم را بدهید

  • هرچه سرشانه ها قوی تر باشد خط شانه ی شما را به سمت بالاتری می برد
  • از نظر طول آستین یک دستکش به دست کنید و آستین را تا جایی که دستکش تمام می شود ادامه دهید.
  • از خیاط تان بخواهید که پایین پیراهن یا کتتان را بلندتر کند که باسن شما را به خوبی بپوشاند.

 

لباس سایز قدتان به تن کنید

  • افراد کوتاه: کت تک دکمه – یک کت تک دکمه به پیراهن شما بیشتر اجازه ی خود نمایی می دهد و شما را بلندتر نشان می دهد.
  • افراد متوسط: دو دکمه – حقیقت این است که هیچ کس در یک کت دو دکمه بد به نظر نمی رسد پس اگر قد متوسطی دارید از این کت استفاده کنید.
  • افراد بلند : کت سه دکمه – مردی بزرگ در دنیای کوچک؟ قسمت شما بوده لابد. کتی که قسمت جلویی آن بلندتر باشد یک خط عمودی از یقه تان کشیده شده را به جای می گذارد بنابراین در آن کمتر شبیه به یک غول هستید.

 

کفش های خیس را سریعا تمیز کنید

۱- خشک کنید: ابتدا آن ها را با پارچه ای تمیز پاک کنید چرا که خیس ماندن پارچه می تواند آن را خراب کند.

۲- داخل آن را پر کنید: توسط روزنامه باطله داخل آن را پر کنید و در صورت خیس شدن ورق به صورت کامل آن را تعویض کنید و تا خشک شدن کامل این کار را انجام دهید.

۳- حتما کفش هایتان را با واکس براق کنید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here