انواع مدل مو پرطرفدار متوسط زنانه 2017

مدل مو زنانه 2017 – مدل مو دخترانه – مدل مو زنانه مجلسی

اغلب خانم ها دوست دارند مدل موهای مختلفی را تجربه کنند و همیشه از یک مدل مو خاص استفاده نکنند، مدل مو برای حجم موهای متوسط بسیار پرطرفدار هستند ، چرا که بهترین حجم مو ، حجم مو متوسط است که نگهداری آن راحت تر از باقی مدل مو است . در اینجا جدیدترین مدل موهای پرطرفدار متوسط زنانه را مشاهده میکنید.

مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه مجلسی 96 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه مجلسی 96 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه مجلسی 96 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه مجلسی 96 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه مجلسی 96 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه مجلسی 96 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه 2017 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه 2017 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه 2017 مدل مو زنانه 2017انواع مدل مو زنانه 2017 مدل مو زنانه 2017

راهکارهایی برای از بین بردن موهای زائد صورت زنان

از بین بردن موهای زائد صورت زنان با تیغ

این روش سریع، ساده و بدون درد است اما ممکن است باعث ایجاد حساسیت و تحریک پوستی و رشد موها به داخل شود. تصور اضافه شدن رشد موها و ضخیم شدن آنها به دنبال تراشیدن بی‌اساس است. این اشتباه شاید ناشی از آن باشد که موهای کوتاه بعد از تراشیدن حالتی تیز دارد و تا حدودی نسبت به طول خود ضخیم بوده و انتهای آن بریده است که با بلندتر شدن این موها حالت تیغ مانند آن از بین می‌رود. تیغ زدن موها موجب می‌شود موی بدن یا صورت در حال استراحت به فاز فعال برود و این همان چیزی است که متخصصان پوست و مو از آن هنگام لیزر درمانی استفاده می‌کنند.

از بین بردن موهای زائد صورت زنان با بند انداختن

این روش می‌تواند جزو دردناک‌ترین روش‌ها باشد، اما اگر تعداد موهای زائد اندک است جزو بهترین روش‌های حذف موی زائد است. توجه داشته باشید که برای نواحی بزرگ و پر مو نباید از این روش استفاده کرد، چرا که باعث رشد مو در محل یا حتی ایجاد زخم در ناحیه می‌شود. یا کندن به روشی که آرایشگر توسط نخ اقدام به كندن موهای زائد و معمولا صورت می‌كند. این کار را برای زیر ابرو انجام ندهید چون از بین بردن ابرو با این روش می‌تواند با رشد بسیار دیر هنگام یا حتی عدم رشد دوباره ابروها همراه باشد.

از بین بردن موهای زائد صورت زنان توسط اپی لیدی

اپیلاتور از یک ردیف موچین تشکیل شده است که معمولا موهای بدن را تقریبا از ریشه خارج می‌کند. اثر دراز مدت استفاده از اپیلاتور‌های دوار، می‎تواند باعث افزایش رشد درون پوستی مو شود و در نهایت موجب التهاب و سرخ شدگی و عفونت آن ناحیه گردد و در موارد نادر جای زخم بجا بگذارد.

از بین بردن موهای زائد صورت زنان به کمک وکس

یکی از روش‌های مختلف برای ازبین بردن موهای زائد صورت وکس است. مواد وکس از موم و عسل و گلوکز و مواد مختلف دیگری تهیه می‌شود که حالتی چسبناک دارد و به موهای صورت می‌چسبد و پس از خشک شدن آن‌ها را از پوست جدا می‌کند. این روش دردناک است اما عوارض کمتری نسبت به بند و اپیلاتور دارد و باعث ایجاد زخم نمی‌شود. اما چون پوست در این روش کشیده می‌شود توصیه می‌کنیم این کار را با فواصل زیاد انجام دهید تا پوست شل نشود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here