جدیدترین مدل های دامن مجلسی برند Lipsy

برند lipsy یکی از مشهورترین برند های تولید کننده پوشاک در جهان است ، در اینجا بهترین و به روزترین مدل های دامن مجلسی برند lipsy و نکاتی برای پوشیدن دامن را مشاهده میکنید.

دامن مجلسیمدل دامن مجلسی برند lipsy دامن مجلسیدامن مجلسی برند lipsy

اگر شما اندامی سیبی شکل دارید در چنین حالتی باید پاها کشیده به نظر برسند. پوشیدن دامن ذوزنقه ایی و استفاده از کمربند راهکار بسیار خوبی برای نشان دان اندام تان است. بعلاوه بهتر است یقه بلوزتان به شکل هفت باشد و از کفش پاشنه کوتاه هم استفاده کنید.

دامن مجلسی

دامن برند lipsy دامن مجلسی

دامن برند lipsy

اگر شما دارای اندام ریزی هستید اگر دارای اندام کوچکی هستید، دامن میدی می تواند تا حدودی برایتان مشکل ساز باشد. برای ایجاد تعادل با دامن تان، بهتر است بلوزتان بافتنی باشد. لازم است با پوشیدن کفش پاشنه بلند، مانع از نشان دادن کوتاهی پاهایتان شوید.

دامن مجلسی

دامن برند lipsy دامن مجلسی

دامن برند lipsy

دامن مجلسی

دامن مجلسی برند lipsy

اگر شما دارای اندامی بزرگتر هستید و یا کمی چاق هستید بهتر است با پوشیدن بافتنی کلفت و بوت های بلند، توجه را به بالاتنه معطوف کرده تا قسمت تحتانی بدن تان کوچک تر به نظر برسد. استفاده از گوشواره های بلند هم در این مورد کمک کننده است

دامن مجلسی

دامن برند lipsy دامن مجلسی

دامن برند lipsy دامن مجلسی

دامن مجلسی برند lipsy

اگر شما اندامی گلابی شکل دارید در چنین حالتی هر چقدر بلند قدتر به نظر برسید بهتر است. پوشیدن بلوز مدل ویکتوریا که حس خانمانه خوبی به شما می دهد، به همراه کفش پاشنه بلند سوراخ سوراخ دار و کیف با بند بلند بسیار مناسب است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here