زیباترین مدل های آرایش و میک آپ صورت جذاب

همه ی خانم ها از اهمیت آرایش در محیط های مختلف مطلع هستند ، این که شما چه نوع آرایشی برای خود انتخاب کنید بستگی به زمان و مکان دارد ، در اینجا جدیدترین های مدل آرایش صورت بعلاوه نکاتی در مورد آرایش کردن را برای شما آورده ایم که میتوانید با الهام گرفتن از آنها چهره ای جذاب برای خود بسازید

آرایش صورت

مدل آرایش صورت

شستشوی صورت

ابتدا صورت را با یک محلول تمیز کننده یا صابون لطیف و ملایم بشویید تا صورت تمیز و پاکیزه شود همچنین وقتی آرایش یا رسوباتی که از ریمل یا سایه می ریزد، پاک کردن آن در صورت تمیز راحت تر انجام می شود. صورت را همیشه و به طور متناوب با آب سرد و پنبه ای که آغشته به لوسیون یا محلول مخصوص شستشو و ضدعفونی صورت است، بشویید.

اگر پوست خشکی دارید یا دچار اگزمای پوستی هستید، زیر چشم، گوشه های خارجی چشم، شقیقه ها و پیشانی تا روی استخوان ابرو را با کمی کرم مرطوب کننده، چرب کنید. اما دقت کنید که پلک و پشت چشم را چرب و مرطوب نکنید چون در صورت چرب شدن پشت چشم، آرایش روی پلک به خوبی نمی نشیند.

آرایش صورت

 مدل میک آپ صورت
همیشه بلافاصله بعد از اینکه از حمام بیرون می آیید از فرمژه استفاده کنید. وقتی مژه ها با آب گرم خیس شده باشند، راحت تر و زیباتر برمی گردند و نمی شکنند.

آرایش صورت مدل آرایش صورت

آرایش صورت

مدل آرایش صورت آرایش صورت

مدل آرایش صورت آرایش صورت

مدل آرایش صورت آرایش صورت

مدل آرایش صورت

برای مجذوب کردن بیشتر بیننده، اطمینان یابید که بین خط مژه ها و خط چشمتان فاصله ای نباشد. ابتدا از سایه پودری استفاده کنید بعد پلک را بالا برده و خط چشم را تا حد امکان نزدیک به خط مژه بکشید. اینکار باعث می شود که مژه هایتان هم پرتر نشان دهد.

آرایش صورت

مدل آرایش صورت آرایش صورت

میک آپ صورت

برای از بین بردن خستگی و قرمزی چشم ها می توانید از خط و سایه چشم آبی استفاده کنید. در این مواقع از استفاده از سایه هایی که قرمز در خود داشته باشد مثل بنفش، ارغوانی، ی حتی قهوه ای، خودداری کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here