مشهورترین برند های ساعت مچی

ساعت مچی یکی از مهم ترین اجزای مورد نیاز برای داشتن تیپ و ظاهری به روز و زیبا است ، داشتن یک ساعت  علاوه بر کاریزما ، میتواند جذابیت یک فرد را افزایش دهد ، امروزه میزان ارزش ساعت های مچی در حال افزایش است، و شاید زمان خوبی برای سرمایه گذاری کردن بر روی آن ها باشد! در آخرین حراجی ۲۰۱۴ این ۵ ساعت مچی مردانه توسط کلکسیونرهای معروف دنیا انتخاب شدند

ساعت مچی

1-ساعت کارتیر (Cartier Tank)

ارزش این ساعت مچی ۹۵۰۰ دلار است. این ساعت نیز یکی از انواع ساعت های گرانقیمت است که دنبال آن بودید. این برند ساعت در بازه سال های ۱۹۱۰ تا ۱۹۶۰ رهبر بازار ساعت بوده است و هر ساله تعداد ۱۰۰ عدد از این ساعت تولید می شده است.


ساعت مچی

2- ساعت مچی (IWC MKXI)

ارزش این ساعت حدود ۶۰۰۰ دلار است. و برای آنان که به دنبال ساعت مناسب برای سفرهای هوایی اند مناسب است. این ساعت زیبا دارای قالب ضد مغناطیسی است و قطر صفحه این ساعت ۳۶ میلی متر است.


ساعت مچی

3- ساعت مچی (Jager – Lecoultre Memovox)

این ساعت مچی زیبا که در سال ۱۹۵۰ تولید شده است، ارزشی حدود ۲۰۰۰۰ دلار دارد. این ساعت مچی هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت مکانیکی (Manual) می باشد. این ساعت مچی از نظر مهندسی بسیار خیره کننده و شگفت انگیز است.


ساعت مچی

4-ساعت رولکس (Rolex Submariner)

این ساعت نیز از برندهای گران قیمت دنیا رولکس است. رولکس Submariner ساعت مورد علاقه هنرپیشه معروف هالیوود، استیو مک کوین (استیو مک کوئین) می باشد.  بند این ساعت مچی از استیل ضد زنگ بوده و ارزشی معادل ۱۹۹۰۰۰ دلار می باشد.


ساعت مچی

5-ساعت مچی (Vacheron Constantin Tour de Ill’e)

برندی قابل اعتماد و احترام در صنعت ساعت سازی، از این برند در حراجی یک ساعت به ارزش ۱٫۲ میلیون دلار به نمایش گذاشته شد. این ساعت دارای نمایشگر تاریخ، ماه و … می باشد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here