شیک ترین مدل های شال گردن زنانه + نکاتی در مورد بستن شال گردن

شال گردن یکی از لباس های ضروری فصل زمستان است که علاوه بر گرم نگه داشتن گردن میتواند ظاهری متفاوت و جذاب برای شما ایجاد کند در اینجا جدید ترین مدل های شال گردن زنانه و نکاتی در مورد شال گردن را با هم میخوانیم.

شال گردن زنانه

شال گردن زنانه

شال گردن زنانه

شال گردن زنانه

شال گردن زنانهشال گردن طرح دار

ست کردن رنگ شال گردن

شما می توانید رنگ شال گردن را هم با لباستان ست کنید شال گردن های بزرگ بهتر است از جنس پشم کشمیر یا ابریشم باشند تا در زمستان از شما در مقابل سرما محافظت کنند.نمونه هایی که در اینجا به نکاتی در مورد شال گردن زنانه می پردازیم. شما می توانید شال گردن خاکستری رنگ را با یک پیراهن آستین بلند خاکستری و یک کت بپوشید. شال گردن های سفید هم با هر لباسی ست می شوند . هیچ محدودیتی در رنگ وجود ندارد.

شال گردن زنانه

شال گردن زنانه

شال گردن زنانه

شال گردن زنانه

اگر آلرژی دارید، شال گردن بیندازید

افرادی که سابقه سینوزیت های مکرر و مزمن افرادی هستند که یا زمینه آلرژی دارند و مخاط های بینی و سینوسشان مستعد عفونت است یا بینی خود را جراحی کرده اند و به همین دلیل عملکرد طبیعی مخاط تنفسی و بویایی آنها تغییر کرده، بنابراین اگر آلرژی دارید یا جراحی بینی انجام داده اید، بد نیست برای جلوگیری از سرماخوردگی های احتمالی در روزهای سرد، بینی خود را با شال گردن بپوشانید.

شال گردن زنانه

شال گردن بافتنیشال گردن زنانهشال گردن طرح دار

شال گردن زنانهشال گردن زنانه

شال گردن زنانهشال گردن طرح دار

شال گردن یک وسیله شخصی است

شال گردن را هم مانند حوله به عنوان یک وسیله شخصی بدانید و در اختیار فردی قرار ندهید و از شال گردن فرد دیگری هم استفاده نکنید زیرا امکان انتقال ویروس وجود دارد. اگر مبتلا به سرما شده اید شال گردن خود را جدا زا لباس های دیگر قرار دهید تا ویروس به بقیه لباس ها نفوذ نکند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here