به روزترین مدل های لباس مجلسی زنانه برند SB

لباس مجلسی بلند – لباس مجلسی دخترانه – لباس مجلسی 2017 – لباس مجلسی زنانه – لباس مجلسی جدید

برند های متفاوت لباس مجلسی طرح و شکل خاص خود را دارند به خصوص برند های غیر ایرانی که کاملا متفاوت هستند با برند های ایرانی و میتوان از آنها الگوی خوبی برای دوخت یک لباس مجلسی شیک گرفت.

ست های مهمانی شیک زنانه جدید

لباس مجلسی جدیدانواع لباس مجلسی جدید زنانه و دخترانه  لباس مجلسی جدیدانواع لباس مجلسی جدید زنانه و دخترانه لباس مجلسی جدیدانواع لباس مجلسی جدید زنانه و دخترانه لباس مجلسی جدیدانواع لباس مجلسی جدید زنانه و دخترانه لباس مجلسی جدیدانواع لباس مجلسی جدید زنانه و دخترانه لباس مجلسی جدیدانواع لباس مجلسی جدید زنانه و دخترانه لباس مجلسی جدید

راههای پوشیدن دامن راسته چیست؟

میزان تنگی و طول این دامن در استایل آن اهمیت زیادی دارد. هیچ وقت مدل‌های خیلی تنگ را انتخاب نکنید چون چاقی یا لاغری شما را بیش از حد نمایان می‌کند و حرکت کردن در آن نیز راحت نخواهد بود. مدل کلاسیک این دامن تا روی زانو بلندی دارد ولی تا کمی بالاتر از زانو نیز برای تیپ‌هایی مثل کت و دامن زنانه مناسب است.

با بلوز کلاسیک

دامن راسته یک لباس کلاسیک است و بهترین بلوزی که می‌توان با آن پوشید بلوز استایل کلاسیک است مثل پیراهن دکمه دار و بلوزهای رسمی و مجلسی ساده دیگر.

رنگ‌های تند و روشن

اگر دچار چاقی در ناحیه شکم هستید رنگ‌های تیره و خنثی را به شما توصیه می‌کنیم اما اگر چنین مشکلی ندارید می‌توانید برای زیباتر کردن استایل با دامن راسته از رنگ‌های روشن و تند مثل قرمز و سبز و … استفاده کنید.

 

ست کنید

ست کردن بلوز با دامن راسته روش دیگری است که هم تیپ مجلسی شما را جذاب‌تر می‌کند و هم کمک می‌کند لاغرتر به نظر برسید.

کفش پاشنه بلند

دامن راسته‌ای که خیلی کوتاه نباشد می‌تواند با کفش پاشنه بلند استفاده شود تا به این ترتیب هم قد شما بلندتر شود و هم اندام زیباتری داشته باشید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here