جدیدترین مدل های ست لباس مردانه پاییزه برند LR و اصول بهتر لباس پوشیدن برای آقایان

لباس مردانه مجلسی – لباس مردانه اسپرت – ست لباس مجلسی مشکی – ست لباس مردانه مجلسی – لباس پسرانه اسپرت

ست های مختلف لباس مردانه برای فصل پاییز روانه بازار شده اند ، برند های مختلف مُد جدیدی از لباس های مردانه برای فصل پاییز را به نمایش گذاشته اند ، در اینجا مدل های جدید ست لباس مردانه پاییزه برند LR را مشاهده میکنید که به شما کمک میکند یک لباس زیبا و جذاب برای فصل سرما انتخاب کنید.

ست لباس مردانه مجلسیانواع ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مردانه مجلسیانواع ست لباس مردانه مجلسی

چرا باید در انتخاب شلوار مردانه دقت بیشتری کرد؟

ست لباس مردانه مجلسیانواع ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مردانه مجلسیانواع ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مردانه مجلسیانواع ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مردانه مجلسیانواع ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مجلسی مشکی ست لباس مردانه مجلسی

ست های لباس مردانه با استفاده از رنگ سفید

ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مجلسی مشکی ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مجلسی مشکی ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مجلسی مشکی

ادکلن های برتر مردانه در سال 2017

ست لباس مردانه مجلسی ست لباس مجلسی مشکی ست لباس مردانه مجلسی

 

اصول بهتر لباس پوشیدن برای آقایان چیست؟

استفاده از ساسپندر و کمربند به طور همزمان

هر دوی این اقلام، شلوار شما را در جای خودش نگاه می‌دارند. در نتیجه نیازی به پوشیدن هر دویشان ندارید و نخواهید داشت. نتیجه استفاده همزمان از کمربند و ساس بند، این خواهد بود که ساختار بدن شما حالت مربع مستطیل به خودش می‌گیرد، که اصلاً شکل و حالت مناسبی به حساب نمی‌آید.

 

پوشیدن جوراب اشتباه با شلوار اشتباه

همانطور که در مقاله نحوه ست کردن کفش، جوراب و شلوار مردانه گفتیم، این مورد، متداول‌ترین اشتباه در میان افراد خوش‌پوش، اما ناآگاه است. ایده ست کردن جوراب با کفش‌هایتان، غلط و اشتباه است. جوراب‌ها، به ندرت، پیش چشم دیگران قرار می‌گیرند و زمانی هم که توسط بقیه مشاهده می‌شوند، شما می‌خواهید که به چشم نیایند. همین موضوع دلیل خوبی است، برای این که آن را با رنگ شلوار خود هماهنگ کنید.

افرادی که در استایل و پوشش خود، به تنوع رنگ‌ها اعتقاد دارند، کار راحتی در انتخاب رنگ جوراب خود خواهند داشت. اما برعکس، مردانی که محتاطانه‌تر لباس می‌پوشند، یک کمد سرشار از جوراب‌های مشکی در اختیار دارند، و باز هم، به وسیله دیگران، بی‌سلیقه و یا بی‌دقت شناخته می‌شوند.

 

بالا زدن یقه پیراهن مردانه 

دو اشتباه، در این قسمت خودنمایی می‌کنند. بیان کردن این دو اشتباه در کنار هم، به دلیل این است که هر دو فاجعه هستند و از قضا، به هم ربط دارند. بالا زدن یقه پیراهن به هیچ وجه، نباید از فکر شما عبور کند. نوک یقه‌ پیراهن می‌بایست به سمت پایین اشاره کنند و یقه به درستی تا خورده باشد.
دومین موردی که باید به آن توجه کافی داشت، این است که یقه پیراهن نباید از زیر یقه کت بیرون بزند و دیده شود. در غیر این صورت، شما به یک پیراهن با یقه‌ی کوچک‌تر، و یا یک کت با لبه V شکل عریض‌تر نیاز دارید.

 

اشتباه در بستن دکمه­‌ها

دکمه‌ها، یک مورد مساعد برای به اشتباه انداختن هر مردی هستند. زیرا هر کدام از لباس‌ها، قوانین مربوط به خودشان را دارند. به عنوان مثال، دکمه‌های کت، هرگز نباید کامل بسته شوند، مگر این که آن کت دو دکمه باشد. اگر کت شما دو دکمه دارد، فقط بالایی و اگر سه دکمه دارد، دکمه میانی را ببندید. دقت داشته باشید که دکمه‌های کت شما، درست جایی قرار گرفته‌اند که باید باشند. پس نباید تحت هیچ شرایطی جای آن‌ها را جابجا کرد.
در جلیقه اما، بهتر است پایین‌ترین دکمه را باز رها کنید. شاید در ابتدای امر کمی احمقانه به نظر برسد، اما وجود یک تاریخچه که نام ادوارد هشتم را به خود می‌بیند، باعث شده تا این امر به عنوان یک سبک پوششی شناخته‌شده بین عوام، جا بیفتد. پس اگر آن قدر اعتماد به نفس دارید، که می‌توانید جلیقه بپوشید، از شما انتظار می‌رود که این نکته را بدانید. بستن دکمه پایین ممنوع!
در مورد پیراهن، باید همه دکمه‌ها از جمله دکمه روی یقه، دکمه نزدیک سرآستین و دکمه‌های پایینی پیراهن بسته شود. اگر هم عادت دارید که آستین خود را بالا بزنید، باید دکمه‌های روی ساعد و مچ دست‌تان را باز کنید.

 

ناهماهنگی میان کمربند و کفش‌ها

به طور عمومی در دنیای مد و پوشاک، اگر فردی به عنوان یک شخص خوش‌پوش شناخته می‌شود، ناخودآگاه به این معنی است که کمربندش با کفش‌هایش هم‌خوانی دارد. این نکته نباید به این شکل تعبیر شود که این دو قسمت، باید از یک جنس و نوع باشند. اما طبیعی است که نباید یک جفت کفش مشکی را به همراه کمربند‌ قهوه‌ای پوشید.
پس این نکته را به خاطر بسپارید که، کمربند‌های رنگی، به طور عمده از سبد انتخاب‌های ما، به ویژه برای حضور در مراسم‌های رسمی حذف خواهند شد. بهتر است که از نظر براق بودن و یا طیف رنگ‌ها، تناسب درستی میان کفش‌ها و کمربند وجود داشته باشد.
هر چه قدر بیشتر به اجرای این اصل بپردازید، بیشتر می‌توانید در انتخاب‌هایتان تنوع به کار بگیرید. اما تا همیشه و تا همیشه، پوشیدن رنگ مشکی و قهوه‌ای در مورد به کار بردن کمربند و کفش‌ها به صورت ناهماهنگ، یک اشتباه بچه‌گانه است و خواهد بود.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here