جدیدترین مدل های مو کوتاه مردانه 2017

مدل مو مردانه 2017 – مدل مو مردانه – مدل مو مردانه کوتاه – مدل مو پسرانه جدید

آقایان همیشه علاقه دارند که مدل موهای مختلف را در طول سال تجربه کنند چرا که باعث میشود تنوع چهره آنها بیشتر شود و آنها احساس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشند ، انتخاب مدل موهای مختلف بستگی به هر فردی متفاوت است ، از تاثیر حجم صورت و اندازه پیشانی میتوان به عنوان مهم ترین عوامل انتخاب یک مدل مو برای مردان نام برد ، در اینجا جدیدترین مدل های مو کوتاه مردانه 2017 را مشاهده میکنید.

مدل مو مردانه 2017انواع مدل مو مردانه 2017 مدل مو مردانه 2017انواع مدل مو مردانه 2017 مدل مو مردانه 2017انواع مدل مو مردانه 2017 مدل مو مردانه 2017انواع مدل مو مردانه 2017 مدل مو مردانه 2017انواع مدل مو مردانه 2017 مدل مو مردانه 2017انواع مدل مو مردانه 2017 مدل مو مردانه 2017انواع مدل مو مردانه 2017 مدل مو مردانه 2017انواع مدل مو مردانه 2017 مدل مو مردانه 2017مدل مو مردانه کوتاه مدل مو مردانه 2017مدل مو مردانه کوتاه مدل مو مردانه 2017مدل مو مردانه کوتاه مدل مو مردانه 2017

نکاتی برای انتخاب لباس مجلسی مردانه

۱- لباس‌هایی بپوشید که علاوه بر اینکه اندازه شماست، نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. همچنین از پوشیدن لباس‌هایی که پاره و لک هستند خودداری کنید. ما هیچ وقت تاکید نمی‌کنیم که هر روز کت و شلوار بپوشید، اما در مقابل رعایت چند نکته بالا بسیار مهم است.

۲- با تیپ و استایل خود آشنا شوید و بدانید که دقیقا چه رنگی برای پوست شما مناسب است، چه سبک لباسی بیشتر به شما می‌آید و همچنین فرم مو و ریش خود را به درستی انتخاب کنید.

۳- درست است که پوشیدن کت و شلوار سن را کمی بالا می‌برد اما کلاسیک پوشیدن به مقدار زیادی باعث افزایش اعتبار شما در میان اطرافیان خواهد شد.

 

۵ دلیل برای پوشیدن لباس مردانه مجلسی

۱- فرض کنید که قرار است در جایی استخدام شوید و به یک مصاحبه شغلی و یا یک مراسم مهم دعوت شد‌ه‌اید. یک جوان به اندازه یک فرد میانسال تجربه موفق ندارد و برای اینکه بتواند نظر مصاحبه گر را نسبت به خود جلب کند می‌تواند یک لباس مردانه مجلسی مناسب پوشیده و از طریق ظاهر به طرف مقابل نشان دهد که او فرد بالغ و توانمند است.

۲- پوشیدن لباس مردانه مجلسی در محل کار سبب می‌شود که افراد در شما علاوه بر جوانی، شادابی و قدرت حل مساله، پختگی را نیز ببینند. و این مساله‌ای بسیار مهم برای افزایش شانس حضور شما در مشاغل سطح بالا و مهم است.

 

۳- هنگامی که شما یک مرد را با لباس مناسب و رسمی مشاهد می‌کنید، نا خودآگاه به او احترام بیشتری می‌گذارید، تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که لباس مناسب و رسمی می‌پوشند بیشتر مورد احترام و توجه همکاران خود قرار می‌گیرند.

۴- آیا می‌دانید پوشیدن یک لباس مردانه مجلسی شیک باعث افزایش اعتماد به نفس شما برای انجام کارهای سخت می‌شود؟ بسیار از آقایان در این مدل لباس با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به اطرافیان خود ظاهر می‌شوند.

۵- اگر به دنبال جلب توجه و دیده شدن هستید، پوشیدن لباس مردانه مجلسی را به شما توصیه می‌کنیم. بیش از ۹۰ درصد مردم براساس ظاهر در مورد ما قضاوت می‌کنند. بنابراین بسیار خوب خواهد بود تصویری که از خود به جای می‌گذاریم، همان چیزی باشد که دیگران از ما انتظار دارند.

 
 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here