جدیدترین مدل های لباس مجلسی بلند برند ashley

لباس مجلسی جدید – لباس مجلسی – لباس مجلسی بلند – لباس مجلسی 2017

مدل های مختلف لباس مجلسی برای خانم هایی که به دنبال به روز بودن هستند بسیار جذاب است ، لباس مجلسی بلند برای این که یک خانم زیباتر در مهمانی ها دیده شود بسیار موثر است اما باید در انتخاب مدل لباس بلند بسیار دقت کرد ، چرا که از طرح ها و رنگ های مختلفی میشود در مدل لباس مجلسی بلند استفاده کرد . در اینجا جدیدترین مدل های لباس مجلسی برند ashley را مشاهده میکنید . شما میتوانید با الهام گرفتن از این طرح ها یک مدل لباس مجلسی شیک برای خود طراحی کنید.

لباس مجلسی بلند

انواع مدل های لباس مجلسی جدید 96لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی جدید 96 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی جدید 96 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی جدید 96 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی جدید 96 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی جدید 96 لباس مجلسی بلندمدل های جدید لباس مجلسی بلند 2017 لباس مجلسی بلندمدل های جدید لباس مجلسی بلند 2017 لباس مجلسی بلند

راههایی برای خوشتیپ تر شدن خانم ها

بسیاری از خانم ها هستند که از مدل لباس پوشیدن خود خسته شده اند و به دنبال تنوع در نوع لباس پوشیدن خود هستند در اینجا راهکارهایی ساده را برای شما بیان میکنیم که میتوانید با استفاده از آنها خوشتیپ تر شوید و از استایل خود راضی باشید.

به لباس سوم توجه ویژه داشته باشید

لباس سوم لباسی است که کمک می‌کند استایل شما مرتب و جمع و جور به نظر برسد. کت، پالتو و کاپشن چنین نقشی را در لباس‌های ما ایفا می‌کنند که لازم از بهترین کیفیت و با رنگ و طرحی مناسب انتخاب شوند.

 

متناسب با اندام خود لباس بپوشید

هر کسی اندام خاصی دارد و باید طوری لباس بپوشد تا ایرادهای اندام خود را پوشانده و آن را به اندام ایده آل نزدیک تر کند و علاوه بر اندام باید به رنگ پوست و مو و سایر خصوصیات نیز باید توجه کنید.

 

لباس‌های اساسی با کیفیت تهیه کنید

لباس‌هایی که در تعداد زیادی از ترکیب‌های لباس‌های شما نقش دارند مثل مانتو، شلوار جین و … چون تعداد و مدت پوشیده شدن آن ها بیشتر است باید با دوام و با کیفیت باشند تا هزینه‌های لباس کاهش یابد.

 

به موقع آماده شوید

همیشه قبل از آماده شدن باید زمان کافی برای انتخاب لباس‌ها و استایل آن‌ها در نظر بگیرید. علاوه برآن باید زمان کافی برای پوشیدن لباس‌ها و آماده شدن برای رفتن به بیرون اختصاص دهید.

چند ترکیب آماده برای بعد داشته باشید

برای جلوگیری از پوشیدن لباس‌های تکراری بهتر است لباس‌های مختلف خود را با هم ترکیب کرده و چند استایل آماده متنوع برای روزهای آتی در ذهن خود داشته باشید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here