جدیدترین مدل های مانتو برای نوروز 96

انتخاب مدل مانتو برای نوروز امری ضروری است که افراد وقت بسیار زیادی برای انتخاب آن صرف میکنند ، این که شما چه نوع مانتویی با چه طرح و رنگی انتخاب کنید نشان دهنده ی شخصیت شماست ، شما میتوانید از رنگ های شاد و روشن در ایام نوروز بیشتر استفاده کنید .نکات بسیار مهمی در انتخاب مانتو وجود دارد این است که شما چه سایز و اندازه ای را انتخاب کنید که برای اندام شما مناسب باشد . در اینجا مهمترین نکات درباره انتخاب مانتو را با توجه به اندام متفاوت را برای شما توضیح میدهیم . به شما خواهیم گفت که هر خانمی متناسب با استایل بدن خود چه مانتویی انتخاب کند که بتواند معیاب خود را کرنگ‌تر کند .

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو بهاره برای نوروز 96 مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو بهاره مناسب برای نوروز 96 مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی بلند مناسب برای نوروز و بهار 96 مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو نوروزی 96 مدل مانتو مجلسی

جدیدترین مدل های مانتو مناسب برای نوروز96

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی برای نوروز 96مدل مانتو مجلسی

مانتو مدل مجلسی برای بهار 96مدل مانتو مجلسی

مانتو مجلسی مناسب برای نوروز 96 مدل مانتو مجلسی

مانتو مجلسی مشکی مناسب برای نوروز 96

نکاتی در مورد انتخاب مانتو

خانم‌های با دور سینه بزرگ
مانتوهایی با بالاتنه گشاد بپوشید تا دور سینه‌هایتان را کوچکتر نشان بدهید. مانتو‌های تنگ، در اطراف سینه کشیده می‌شود و موجب می‌شود تا افراد به این ناحیه نگاه کنند. مانتوهایی که در دو طرف دکمه دارند، سینه‌های شما را بزرگتر نشان خواهد داد. از لوازم جانبی استفاده کنید که توجه را از سینه‌های شما دور می‌کند. با استفاده از روسری‌های زیبا و فریبنده و جذاب یا  کفش‌های زیبا، افراد بیشتر به آنها نگاه می‌کنند تا سینه‌های بزرگ شما.

مانتوهایی با بالاتنه ساده و گشاد استفاده کنید. جیب باعث جلب توجه به سینه‌های شما می‌شود. مانتوهای پلیسه‌دار و چین‌دار، تنها باعث می‌شود که شکل سینه شما بزرگ‌تر نشان داده شود. مانتوهایی با دامن چین‌دار یا پلیسه‌دار، توجه را از سینه‌های شما دور می‌کند و شما متناسب دیده خواهدی شد.

خانم‌های با دور سینه کوچک
مانتوهای طرح‌دار بپوشید. زنانی که سینه‌های کوچکی دارند، معمولا اندام گلابی شکلی دارند، در این صورت نیمه پایین بدن آنها از نیم تنه بالایی آنها بزرگ‌تر و سنگین‌تر است. برای ایجاد تعادل، مانتوهای طرح‌دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشید. اما طرح‌های خیلی بزرگ را برای مانتوی خود انتخاب نکنید. در عوض مانتو‌هایی که طرح‌های متوسطی دارد و نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ است، انتخاب کنید.

مانتوهایی بپوشید که در قسمت سینه خود تزئینات دارد. هرچیزی در ناحیه سینه موجب می‌شود که سینه‌های شما بزرگ‌تر به نظر برسد. مدل‌هایی که درست زیر سینه جمع می‌شود، خود به خود سینه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. پارچه‌های بافت‌دار یا براق در قسمت سینه نیز همین تاثیر را دارد. دگمه، تزئینات، قلاب‌دوزی و گل‌دوزی روش بسیار خوبی برای افزایش اندازه سینه شما است. پس مانتوهایی انتخاب کنید که تزئینات زیادی در بالاتنه آن به کار گرفته شده است

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here