جدیدترین مدل موهای زنانه بلند 2017

مدل مو زنانه – مدل مو زنانه 2017 – مدل مو زنانه مجلسی – مدل مو زنانه بلند 

بیشتر خانم ها علاقمند هستند که مدل موهای مختلفی را تجربه کنند ، مدل مو در ظاهر هر فردی تاثیر به سزایی دارد . در اینجا جدیدترین مدل موهای زنانه بلند 2017 را مشاهده میکنید.

مدل مو زنانه مجلسیجدید ترین مدل مو زنانه مجلسی 2017   مدل مو زنانه مجلسیجدید ترین مدل مو زنانه مجلسی 2017 مدل مو زنانه مجلسیجدید ترین مدل مو زنانه مجلسی 2017 مدل مو زنانه مجلسیجدید ترین مدل مو زنانه مجلسی 2017 مدل مو زنانه مجلسیجدید ترین مدل مو زنانه مجلسی 2017 مدل مو زنانه مجلسیجدید ترین های مدل مو زنانه بلند  مدل مو زنانه مجلسیجدید ترین های مدل مو زنانه بلند مدل مو زنانه مجلسی

 دلایل سفید شدن مو چیست ؟

پیری طبیعی
این مورد جای تعجبی ندارد. متخصصین پوست این مورد را قانون ۵۰-۵۰ نامیده‌اند. به این معنا که پنجاه درصد از جمعیت جهان حدود ۵۰٪ از موهایشان بعد از سن ۵۰ سالگی سفید می‌شود. دکتر آنتونی، متخصص پوست و مو و استاد دانشگاه استنفورد می‌گوید: ” مو نیز مانند پوست، با تغییر سن تغییر بافت می‌دهد.”

 قومیت افراد
سفیدپوستان بیشتر از بقیه اقشار در معرض سفیدی مو هستند و در بین آن‌ها بریتانیایی‌ها بیشتر از همه و در رتبه بعد آسیایی‌ها و آمریکایی‌ها قرار دارند، اما دانشمندان هنوز علت آن را نمی‌دانند.

 

استرس
دکتر روپال کندو، استادیار دانشگاه علوم پزشکی نورت وسترن می‌گوید: “استرس باعث نمی‌شود که موهای شما به طور مستقیم سفید شود، اما آزمایش ثابت کرده است که استرس در مورد مسائل پوست و مو نقش دارد.” این مورد می‌تواند آنقدر مهم باشد که حتی یک محیط استرس‌زا باعث از دست دادن تمام موها شود.

شیوه زندگی
برای مثال، سیگار کشیدن و پایین بودن ویتامین B۱۲ بر پوست و مو تاثیر دارد. دکتر کارتیک کریشنامورتی، مدیر کلینیک زیبایی مرکز پوست در مرکز پزشکی مونته فیور می‌گوید: “سعی کنید از غذاهایی مقوی مانند جگر و هویج استفاده کنید و موادی شامل برخی ویتامین‌ها، مواد مغذی و آنتی اکسیدان‌ها ممکن است به محافظت از سلول‌ها در برابر سموم کمک کند و از بیماری قلبی، سرطان، و مشکلات دیگر شامل سفیدی مو جلوگیری کند.”

مو و رنگ
سلول‌های بنیادی مو و سلول‌های بنیادی رنگدانه دو مورد کاملا متفاوت از یکدیگر هستند. این دو مورد به طور معمول با هم کار می‌کنند، اما در هر صورت ممکن است گاهی اوقات قبل از موعد مقرر فرسوده شوند. البته محققان در حال تلاش برای کند کردن روند سفید شدن موها هستند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here