استفاده از رنگ سال 2017 در لباس و آرایش خانم ها

رنگ “سبز طبیعت” به عنوان رنگ برتر و رنگ سال 2017 انتخاب شده است و مدل های لباس و آرایش خانم ها بیشتر به سمت این رنگ میرود تا افراد نشان دهند علاقه ی زیادی به استفاده از رنگ سال و مد روز دارند. هر ساله موسسه پنتون رنگ مد سال را انتخاب و معرفی می کند. در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار دو رنگ به عنوان رنگ سال انتخاب شد. و اما رنگ سبز گرینی یا همان “سبز طبیعت” به عنوان رنگ مد سال ۲۰۱۷ انتخاب شده است.

شما میتوانید در ترکیب رنگ های لباس خود ، لاک ناخن ، آرایش چشم و لنز از رنگ سبز طبیعت استفاده کنید و ظاهری به روز برای خود بسازید. این رنگ زنده و تازه با رنگ های آبی دریایی، طلایی، بژ، مشکی و قهوه ای ست می شود. بنابراین به راحتی می توانید این رنگ را همراه با لباس ها و لوازم جانبی دیگری که دارید ست کنید.

 

این روزها زمان احیاء، بازیابی و تجدید رنگ سبز طبیعت است. معمولا رنگ سبز در فصل های پاییز و زمستان استفاده می شود اما شما می توانید در تمام روزهای سال از آن استفاده کنید. برای استفاده از این رنگ می توانید از تصاویر زیر الهام بگیرید.

رنگ سال 2017

استفاده از رنگ سبز برای آرایش چشم مناسب برای همه ی خانم هارنگ سال 2017

استفاده از رنگ سبز طبیعت برای ایجاد سایه چشم رنگ سال 2017

استفاده از رنگ سبز طبیعت به طرح هندوانه جذابیت خاصی به این رنگ میدهد

طرح یک درخت به همراه رنگ سبز طبیعت برای لاک ناخنرنگ سال 2017رنگ سال 2017ست های لباس زنانه با استفاده از رنگ سبز رنگ سال 2017

ست های لباس زنانه با استفاده از رنگ برتر 2017 رنگ سال 2017 رنگ سال 2017

ست های لباس زنانه با استفاده از رنگ منتخب 2017

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here