نکاتی برای خوشتیپ تر شدن خانم ها

در انتخاب لباس بسیاری از خانم ها فکر میکنند اگر یک لباس سایز آنها باشد و رنگ لباس به آنها بیاید کافی است ، در حالی که باید بدانیم که عوامل متعددی در این که یک لباس برای چهره و اندام شما مناسب باشد وجود دارند ،در این مقاله شما را با نکاتی جدید و در عین حال ساده و هوشمندانه در موضوع مد و فشن آشنا می کنیم ، که هیچوقت قدیمی نمیشوند ، و رعایت آنها به شما کمک می کنند تا اعتماد به نفستان بیشتر شود و خوشتیپ تر شوید

لباس مجلسی زنانه

1. مطمئن باشید لباس زیرتان دقیقا کار درست را انجام دهد، یعنی سینه های شما را طوری بالا بکشد که نوک سینه ها دقیقا بین شانه و آرنجتان باشند نه پایین تر یا بالاتر.

2. طرح های پارچه را دقیقا با توجه به سایزتان انتخاب کنید. هرچه سایزتان بزرگتر است، الگوهای طرح پارچه نیز باید بزرگتر باشند و برعکس.

3. اگر باسن پری دارید و می خواهید آنرا کوچک تر نشان دهید، جین هایی با جیب های بزرگ، راسته، و با فاصله ی نزدیک بهم انتخاب کنید.

4. از سر تا پا یک رنگ بپوشید تا بلندتر و کشیده تر بنظر برسید. بله، حتی با رنگ سفید هم به همین نتیجه می رسید.

5. پیراهنی را انتخاب کنید که لبه ی انتهایی اش دقیقا بالا و یا دقیقا پایین زانویتان باشد تا باعث شود پاها بهترین حالتشان را نمایش دهند.

لباس زنانه

6. طرح های قطری را در آغوش بگیرید! مثل پیراهن های تنگ، دستکش های طرح نظامی، و پیراهن هایی با انتهای نامتقارن. هرلباسی که شیب و دوخت نامنقارن داشته باشد، بصورتی جادویی شما را باریک تر نشان می دهد.

7. با یک لباس یقه باز، بگذارید استخوان ترقوه تان جولان دهد. برخلاف فاصله ی بین سینه ها، استخوان ترقوه بسیار جذاب و تقریبا برای هر زنی بسیار ظریف است.

8. از این دستورالعمل برای انتخاب رنگ ها پیروی کنید تا در ظاهرتان جلب توجه (و یا سلب توجه) کنید:برای قسمت هایی که می خواهید برجسته بنظر برسند از رنگ روشن، و برای قسمت هایی که می خواهید کوچکتر بنظر برسند و کمتر در دید باشند از رنگ های تیره استفاده کنید.

9. از سایه های مناسب در ساختار پارچه ها به عنوان یک زره برای بدن استفاده کنید، مثل یک کت پشمی یا یک پیراهن دخترانه ی نخی، تا قسمت هایی که نم یخواهید را بپوشانند.

10. برای ایجاد خطای چشم و نشان دادن پاهایی بسیار کشیده، کفش های پاشنه بلندی انتخاب کنید که با رنگ پوستتان هماهنگ باشند.

http://www.sabadsabz.com/tips-for-a-more-handsome-ladies/

اشتباهات خانم ها که باعث فرار مردان میشود!

 

– انتخاب رنگ اشتباه
انتخاب لباسي با رنگ متناسب با پوست و رنگ موي شما باعث ميشود زیبا و به روز باشید . انتخاب رنگ نامتناسب با رنگ موها و پوست شما باعث میشود شما فردی بدسلیقه در ذهن بقیه جلوه داده شوید


– آرايش زياد

شاید بتوان گفت بزرگترین اشتباه استفاده از آرایش غلیظ است . بهتر است در استفاده از لوازم آرایشی ، تعادل را رعایت کنید و تمام صورت خود را زیر میک آپ پنهان نکنید فراموش نکنید که چهره ی شما میتواند جلوه ای از باطن شما هم باشد.


– لاک ناخن پريده

اگر شما لاک استفاده ميکنيد سعی کنید لاک ناخن های شما یک دست و مرتب باشد لاک ناخن نامرتب باعث ایجاد ظاهری نامرتب از شما میشود!


– انتخاب یک مدل مو قديمي و يا موهاي نامرتب

اولين موردی که توجه همگان را در وهله اول ملاقات جلب ميکند مدل موي شماست ، که جايگاه شما (از لحاظ تحصيلات، شخصيت و….)نشون ميدهد.


– کفش نامرنب و کثيف

اگه ميخواهید ظاهرتان مرتب باشد از کفشتان مراقبت کنید و مرتبا آنها را واکس بزنيد.


– ريشه موها

اگه موهایتان رو رنگ ميکنید همیشه به ریشه ی موهایتان توجه کنید که همرنگ موهای رنگ شده باشد و با رشد بیشتر یک سانت باید مجددا موهای خود را رنگ کنید ، در مورد زیبایی مو هیچ چیزی زشت تر از موهای دو رنگ که ریشه ی آنها با رنگ اصلی مو متفاوت باشد، نیست


– انتخاب جوراب مناسب

همواره جورابتان رو با رنگ کفش ، دامن و يا شلوارتون هماهنگ انتخاب کنيد این کار در عین حال ساده و پیش پا افتاده باعث بهتر دیده شدن پاهای شما میشود


 

لباس زنانه
– انتخاب لباس مناسب با زمان و مکان

در محيط هاي کاري هيچ گاه نبايد لباسي پوشيد که زیاد جلب توجه کند ، مگر اين که لازمه کار شما باشد (مثل فروشندگان لباس و…)همچنين دامن يا مانتو خيلي کوتاه ، تاپ، شلوارهاي خيلي تنگ، گردنبند و گوشواره هاي خيلي شلوغ ، جواهر و طلاي زياد، شلوار و دامن و مانتوي چرم ويا هرچيزي که براق باشد مناسب محل کار نیست پس سعی کنید از هر لباسی در مکان و زمان مناسب استفاده کنید


– انتخاب کفش مناسب با هر مکان  هيچ وقت تو محيط هاي اسپرت ،مثل کنار دريا ، کلوپ هاي ورزشي، پارک ها با کفشي با بيشتر از 3 سانت پاشنه و آرايش خيلي زياد وارد نشين.لازمه يک محيط اسپرت، پوشيدن لباس راحت تر از زمان ديگر هست. گاهی اوقات مشاهده میشود که عده اي برای قدم زدن در ساحل يا پارک از کفش پاشنه بلند استفاده ميکنند. اين کار به همان اندازه قدم زدن یک مرد با کت و شلوار در کنار ساحل غیرطبیعی و غیر عادی است!

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here