برای این که 10 سال جوان تر شوید چه کارهایی باید انجام بدهید؟

پیری برای همه ی انسان ها هست و به طور طبیعی هر انسانی روند آن را تجربه خواهد کرد ، اما کارهایی وجود دارند که میتواند از پیری پوست و ظاهر افراد تا حدودی جلوگیزی کند ، بعضی از خانم ها به دنبال عمل های زیبایی میروند و برخی دیگر به دنبال غذاهای سالم و ورزش! اما به راستی برای این که از پیری جلوگیری کرد و سالم ماند و زیبایی پوست را حفظ کرد ، چه کار باید انجام داد ؟ چی عواملی از پیری شما جلوگیری میکند ؟ در اینجا چندین مورد از کارهایی که بعد از 30 سالگی باید انجام دهید تا سالم تر بمانید را مرور میکنیم

زیبایی پوست

سبک زندگی خود را باید سالم کنید

ارتباط بین غذا و زیبایی بسیار قوی است. فقط کافی‌ است رژیم غذایی خود را تغییر دهید تا تغییر چشم‌گیری در ظاهر و زیبایی پوست خود ایجاد کنید. به همین دلیل باید سبزیجات، میوه‌ها، آجیل‌ها، ماهی و غلات کامل را به رژیم غذایی خود بیفزایید. این غذاها سرشار از آنتی‌اکسیدان، اسیدهای چرب امگا3 و ویتامین‌هایی هستند که پوست شما برای سلامتی به آن‌ها نیاز دارد. در مقاله دیگری از بلاگ تخصص اُردمی با عنوان 9 ماده غذایی موثر بر جوانی پوست به برخی از این مواد غذایی اشاره شده است. به این مورد باید ورزش کردن را نیز اضافه کرد ، یک بدن سالم زمانی به اوج شرایط آرمانی خود میرسد که انرژی و اکسیژن به سلول ها برسد ، پس ورزش را فراموش نکنید

تغییر در سبک آرایش برای خانم ها

آرایش چشم: واقعیت محض این است که با بالا رفتن سن موهایتان کم پشت تر می شود و متاسفانه این مورد شامل مژه ها نیز می شود. گاهی می توانید برای یک گردش بعدازظهر یا گرفتن چند عکس از مژه ی مصنوعی استفاده کنید. خوشبختانه، امروزه گزینه های زیادی در دسترس است، از مژه دانه ای تا نوارهایی با هر طولی و البته ردیف کامل در دسترس است. پس می توانید بین طبیعی جلوه کردن یا بزرگ نمایی یکی را انتخاب کنید. استفاده از این مژه ها آسان است و نتیجه ی آن در عین جذابیت و چشم گیری طبیعی نیز هست. مژه های سیاه تر با طول کوتاه تر جلوه ی بهتری دارند. همچنین می توانید آن را با طول مژه های خود یکدست کنید تا اندازه های متفاوتی نداشته باشند. چه در مورد مژه های دانه ای و چه مژه های کامل، از منقاش برای بیرون کشیدن آنها از جعبه و چسباندنشان روی چشم استفاده کنید. از بیرون چشم به داخل کار را انجام دهید. برای گوشه های داخلی چشم از مژه استفاده نکنید. این کار باعث می شود چشم هایتان به هم نزدیک تر به نظر برسد. پس از چسباندن آنها از لبه ی صاف منقاش برای محکم کردن چسب استفاده کنید و با استفاده از برس و کمی ریمل آنها را مرتب کنید (و البته هر بار از مژه ی مصنوعی استفاده می کنید، چسب آن را همراه با خود داشته باشید. بالاخره کسی نمی داند کی قرار است به خاطر چیزی به گریه بیافتید!)

زیبایی پوست مهمترین بخش سالم ماندن برای فرار از پیری است ، سعی کنید به طور روزانه حداقل 8 لیوان آب بنوشید تا پوست شما سالم و یکدست بماند نباید نکنید زیبایی پوست به این که از رو بالشی تمیز استفاده کنید و همیشه پوستتان را تمیز نگه دارید نیز بستگی دارد.

 

آرایش لب یک برق لب صورتی کم رنگ به همراه یک خط لب ملایم برای استفاده ی روزمره عالی است. این ترکیب باعث می شود لبها پرتر به نظر برسند و البته در نهایت شما هم جوان تر به نظر برسید. و البته هر کسی به یک رژ قرمز نیز نیاز دارد، چون کلاسیک و البته فارغ از محدودیت سنی است.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here