مدل های جدید روسری برند TOTO و نکاتی برای نحوه لباس پوشیدن در تابستان برای زنان

روسری جدید 96 – مدل روسری بستن – مدل روسری 96 – شال و روسری – مدل شال و روسری جدید

استفاده از رنگ های مختلف در انتخاب شال و روسری باعث جذابیت بیشتر یک خانم میشود ، شال و روسری یکی از بخش های مهم لباس زنان است در اینجا مدل های مختلف شال و روسری برند TOTO که اکثر آنها از جنس حریر میباشد را مشاهده میکنید.

روسری جدید 96 انواع مدل های روسری جدید 96  روسری جدید 96 انواع مدل های روسری جدید 96  روسری جدید 96 انواع مدل های روسری جدید 96  روسری جدید 96 انواع مدل های روسری جدید 96  روسری جدید 96 انواع مدل های روسری جدید 96  روسری جدید 96 انواع مدل های روسری جدید 96  روسری جدید 96 انواع مدل های روسری جدید 96  روسری جدید 96 مدل های جدید شال و روسری زنانه روسری جدید 96 مدل های جدید شال و روسری زنانه روسری جدید 96 مدل های جدید شال و روسری زنانه روسری جدید 96 مدل های جدید شال و روسری زنانه روسری جدید 96

لباس های مناسب زنانه برای تابستان کدام است ؟ 

از الیاف طبیعی برای مقابله با گرما استفاده کنید

مهم‌ترین مساله جنس لباس شماست. در این فصل برای روزهایی خنک‌تر، لباس‌هایی از جنس پنبه و کتان انتخاب کنید. این نوع الیاف به خاطر طبیعی بودن‌شان ضرری ندارند و همچنین سبک و خنک نیز هستند. با عبور هوا به راحتی از این پارچه‌ها، وجود آفتاب داغ تابستان شما را اذیت نخواهد کرد.

 

لباس های گشاد بپوشید

علاقه به راحتی لباس در این فصل باعث می‌شود که لباس‌های گشاد طرفداران زیادی داشته باشد. دنیای مد هم با ارائه‌ی مجموعه‌هایی مختلف، لباس‌هایی با مد روز و در عین حال راحت به نمایش می‌گذارد. دامن شلواری، مانتو‌های گشاد و خنک از جمله لباس‌های مختص این فصل هستند.

 

صندل را فراموش نکنید

تابستان بهترین فصل برای انتخاب یک جفت صندل شیک و راحت است.  پوشیدن صندل، زیبایی خاصی به قدم‌هایتان می‌دهد و البته اگر صندل‌تان را استاندارد و طبی انتخاب کنید بسیار راحت خواهد بود. پس فرصت را از دست ندهید و از بین صندل‌های متنوع و زیبا یک جفت انتخاب کنید تا استایل تابستانه‌تان تکمیل شود.

 

لباسهای طرح‌دار بپوشید

برای یک تعطیلات تابستانی، بهترین گزینه می‌تواند لباس‌هایی با پارچه طرح‌دار باشد. طرح گلدار با رنگهای بسیار زیبا، طرح‌های اسلیمی یا هر طرح دلخواهی نشاط تابستانی شما را بیش از پیش خواهد کرد. پوشیدن لباسهایی با رنگهای شاد را با اعتماد به نفس‌ کامل انجام دهید. این رنگها قطعا اطرافیانتان را نیز به وجد می‌آورد.

 

کیف جدیدی با رنگ شاد انتخاب کنید

تابستان را هرجای دنیا که بگذرانید، با یک کیف رنگی و یا طرحدار تنوع و زیبایی استایل‌تان را دوچندان کنید. اگر کنار ساحل یا استخر می‌روید، کیف‌هایی با طرح‌های رنگی رنگی بهترین گزینه‌ها هستند. برای استفاده روزمره نیز داشتن یک کیف قرمز گیلاسی یا آبی لاجوردی تابستانی بودن استایل‌تان را تکمیل می‌کند.

 

لباس ماکسی بپوشید

برای دورهمی‌های دوستانه و مهمانی عصر تابستان به فکر گزینه مناسب می‌گردید؟ چه چیزی بهتر از یک لباس ماکسی سبک با رنگ های تابستانی؟ هرچه بلندتر بهتر! یک ماکسی ساده را با کیف و اکسسوریهای طرحدار ست کنید. یا اگر دوست دارید حتی میتوانید ماکسی طرحدار با ترکیب رنگ های مختلف بپوشید.

 

مدل لباس زنانه ماکسی

رنگ های شاد بپوشید

چه رنگ لباسهایی را تابحال در عمرتان نپوشیده‌اید؟ شاید تابحال اشتباه می‌کردید! وقت آن رسیده که رنگ‌های شاد جدید را امتحان کنید. می‌توانید برای شروع رنگ های جدید را با رنگ های خنثی که قبلا استفاده کرده‌اید و دوست دارید، ترکیب کنید. رنگهای آبی، مرجانی و زرد را انتخاب کنید و در استایل‌تان همراه با سایر رنگ ها ترکیب کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

مدل لباس زنانه – لباس زنانه رنگ روشن

مراسم رسمی را با لباسهای طرح‌دار بدرخشید

اگر تابستان شما هم پر از کارت دعوت برای شرکت در مهمانی و جشن عروسی دوستان و آشنایان است، کمی خلاقیت به خرج دهید و لباس‌هایی با طرح جدید و رنگهای تابستانی بپوشید. قطعا این لباس در میان جمع بسیار منحصربفرد خواهد بود و باعث افزایش اعتماد به نفس‌تان می‌شود.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here