ترفند های آرایش سریع صبحگاهی

خانم ها گاهی باید تغییرات کوچکی در صورت انجام دهند که باعث بر طرف کردن ایرادهای صورت شان شود و این کار باعث افزایش اعتماد به نفس خانم ها می شود و البته آرایش کردن نیز وقت گیر می باشد. خیلی از خانم ها حال و حوصله آرایش های طولانی مدت صبح را ندارند پس باید دنبال یک راه حل مناسب برای آرایش صورت هنگام صبح بود. هنگامی که اسم صبح می آید ممکن است به یاد یک فنجان چای یا قهوه ی داغ افتاده و خوشحال شوید ولی ممکن است ترس از این که چگونه صبح آرایش کنید و به محل کار خود بروید لذت چای و قهوه را از یادتان ببرد. البته لازم بذکر می باشد که آرایش صبح نباید حتما کامل و هفت قلم باشد بهتر است کمی ملایم تر و کم رنگ تر باشد.

آرایش سریع

برای این‌که روال روزمره‌ی خود را سرعت بخشید و سریع‌تر از خانه خارج شوید، این ترفندها را به کار ببرید تا سریع تر آرایش کنید.

همه چیز را سازمان‌دهی کنید

اگر حس می‌کنید وقتتان را برای پیدا کردن ریمل‌مژه و ابرو در وسایل آرایشی‌تان تلف می‌کنید، زمان سازمان‌دهی فرا رسیده است. پیدا کردن وسایل آرایشی در صبح، می‌تواند خسته کننده باشد. مهم نیست چقدر آرایش می‌کنید، حتماً مکانی را برای وسایل تعیین کنید. اگر محصولات زیبایی‌تان زیاد است و فضای کل کشو را می‌گیرد، کشو را تقسیم بندی کنید و یا یک جعبه‌ی آرایشی تهیه کنید که کشو و درآور داشته باشد، بنابراین شما می‌دانید هر محصول دقیقاً کجا گذاشته می‌شود.

از انگشتان دست خود استفاده نکنید

ممکن است فکر کنید استفاده از انگشتان دست برای آرایش کردن راحت‌تر است، اما در واقع استفاده از ابزار روال آرایش را تسریع خواهد کرد. آرایش کردن با انگشتان احتمالاً وقت بیشتری را برای رفع اشتباهات آرایشی صرف می‌کند. به علاوه، شما در آخر٬ لحظات ارزشمندی را برای شستن دست‌ها به هدر خواهید داد. اگر ابزارهایتان را سازماندهی کرده باشید، برای پیدا کردن ابزار مناسب زمان زیادی را هدر نمی‌دهید.

برای اعمال کرم پودر از اسفنج استفاده کنید

اسفنج بهترین دوست افرادی است که عاشق آرایش هستند. اسفنج کمک می‌کند تا پوشش پوست بی عیب و نقص و سریع‌تر از همیشه باشد.

آرایش صورت خود را در یک مرحله تمام کنید

برای صرفه جویی در وقت از محصولات ۲ کاره برای آرایش چهره‌تان استفاده کنید. یعنی از محصولات چند کاره که می‌توانند به طور همزمان مرطوب کننده، کرم پایه‌ی آرایش، و تصحیح کننده رنگ باشند استفاده کنید.

خط چشم نکشید

اگر عجله دارید، خودتان را برای خط چشم کشیدن به زحمت نیندازید. اگر احساس کردید به خط چشم نیاز دارید، می‌توانید به مقدار خیلی کمی از سایه‌ی مشکی استفاده کنید و یا آن را بعداً به راحتی اضافه کنید.

کرم دور چشم را به کار نبرید

استفاده نکردن از کرم دور چشم، ممکن است در ابتدا تضادی را بین پوست و دور چشمتان ایجاد کند، اما وقتی عجله دارید نیازی به کرم چشم نیست! در عوض، مطمئن شوید که سرم چشم را به تمام نواحی اطراف چشم اعمال کرده‌اید. سرم چشم محصولی ضد چروک و ملایم است که در وقت شما صرفه جویی می‌کند.

محصولات آرایشی اضافی را کنار بگذارید

وقتی خیلی عجله دارید، لازم نیست تمام صورت را آرایش کنید، فقط این سه محصول اساسی را به کار ببرید: ریمل، رژ گونه و رژلب. این محصولات شما را در عرض ۵ دقیقه آماده می‌کنند. ریمل باعث می‌شود چشمان شما بیدارتر و بازتر به نظر برسد چون مژه‌ها را تیره‌تر می‌کند. رژ گونه و رژلب هم رنگ و روی شما را سرحال نشان می‌دهد.

مدل موی آسانی را انتخاب کنید

مو می‌تواند زمان زیادی را از شما بگیرد، پس هر چه کمتر به آن بپردازید بهتر است. معمولاً موی کوتاه برای مردان و زنان، رسیدگی کمتری نیاز دارد. البته مهم نیست که مویتان بلند باشد یا کوتاه، هر روز مدل موی ساده‌ای را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید، شما به سر کار می‌روید، نه مهمانی. پس موی دم اسبی ساده نیز می‌تواند شما را آماده کند. اگر شما زنی با موهای بلند هستید، می‌توانید از شب قبل موهای خود را ببافید.
اگر به دنبال مدل موی جدیدی هستید مدل های جدید هایلایت مو ۹۶ را از دست ندهید.

مژه و ابروی خود را رنگ کنید

اگر از آن دسته بانوانی هستید که بدون ریمل مژه و سایه‌ی ابرو (یا مداد ابرو) از خانه بیرون نمی‌روید، پس مژه‌ها و ابروهای خود را رنگ کنید. با این کار، مژه‌ها پرتر، تیره‌تر و بلندتر به نظر می‌رسند، انگار بر روی آنها ریمل زده‌اید. ابروها هم مرتب‌تر و شکیل‌تر می‌شوند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here