ویشکا آسایش و آزاده صمدی با سریال “خانه ما” به تلویزیون برمیگردند

کار تولید سریال خانه ما به کارگردانی «سامان مقدم» در حالی آغاز شده که یک دکور عظیم در یکی از لوکیشن های اصلی سریال واقع در نیاوران ساخته شده است.

فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، آزاده صمدی، رویا تیموریان، ویشکا آسایش،بازیگران اصلی این مجموعه هستند که میتوانند در پربیننده کردن این سریال نوروزی نقش بسیار زیادی داشته باشند.

سریال خانه ما

تصویربرداری مجموعه خانه ما جدید سامان مقدم با نام «خانه ما» همچنان در لوکیشن اصلی این مجموعه در حال انجام است و 2 بازیگر دیگر که مهوش وقاری و مجید شهریاری هستند هم به این پروژه پیوسته اند و با انجام تست گریم نهایی مقابل دوربین رفتند. این مجموعه باز هم چند بازیگر دیگر نیز خواهد داشت که بزودی اضافه خواهند شدبه این مجموعه پیوستند.

«خانه ما» نام موقت این سریال است که احتمال عوض شدن آن در قبل از زمان پخش وجود دارد ، مضمونی این سریال کمدی است و داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.

سریال خانه ما

آزاده صمدی و پژمان جمشیدی در سریال خانه ما

عوامل سریال خانه ما

این مجموعه به سفارش مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و قرار است نوروز ۹۶ روی آنتن یکی از شبکه های سیما رود.

کارگردان این سریال سامان مقدم است که پیش از این در تلویزیون ساخت مجموعه های موفقی چون «شمس العماره» و «پریدخت» را برعهده داشته است و «خانه ما» سومین سریال بلند وی محسوب می شود. آخرین ساخته سینمایی مقدم «نهنگ عنبر، سلکشن رویا» است که هم اکنون در مراحل فنی قرار دارد. «یک عاشقانه ساده»، «صد سال به این سال ها»، «کافه ستاره»، «مکس»، «پارتی» و «سیاوش» دیگر ساخته های سینمایی این کارگردان محسوب می شود.

حمید رحیمی نادی نیز تهیه کنندگی مجموعه «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری و چندین سریال دیگر را در کارنامه خود دارد. دیگر عوامل اصلی «خانه ما» عبارتند از: سرپرست نویسندگان: خشایار الوند، مدیر تصویربرداری: داود رحمانی، طراح گریم: ایمان امیدواری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علیرضا شمس، مدیر تولید: شهرام دانش پور، طراح صحنه: محسن نصراللهی، مجری طرح: فرزانه معصومی، مدیر تدارکات: سعید سجودی، عکاس: مهراد اصلان زاده.

سریال خانه ما

آزاده صمدی در سریال خانه ما

سریال خانه ما

ویشکا آسایش در سریال خانه ما

سریال خانه ما

گوهر خیر اندیش در سریال خانه ما

سریال خانه ما روی تیموریان در سریال خانه ما

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here