چگونه بدون ریمل مژه های پر تری داشته باشیم

شما به راحتی می توانید با مواد طبیعی مژه های بلندتر و پرتر داشته باشید؛ برای این کار کافی است به مدت ۲ تا ۳ هفته از یکی از این روش ها استفاده کنید تا در طول، حجم و رنگ مژه هاتون تغییر ایجاد شود. کاشت مژه یکی از روش های خطرناک برای پرپشت کردن مژه هایتان است زیرا مواد موجود در چسب ها مانند فرمالوئید باعث ناراحتی چشم ها میشود. در صورت استفاده نادرست ممکن است مژه های طبیعی نیز کنده شود. مژه‌هایی تیره و پرپشت ‌تر بدون ریمل تنها چیزیست که شما به دنبال‌ آن هستید و خب، ما در ادامه‌ی این مطلب به شما راه های رسیدن به آن را نشان می دهیم.

ریمل

۱- مژه‌ها را به صورت حرفه‌ای رنگ کنید

روی کلمه‌ی« حرفه‌ای » تأکید می‌کنیم چرا که قطعا رنگ گذاشتن اطراف چشم‌، کاری نیست که خودتان در خانه انجام دهید. اگر به طور طبیعی مژه‌هایی روشن دارید، یک آرایشگر حرفه‌ای می‌تواند آن‌ها را رنگ کند تا بدون استفاده از ریمل مژه‌هایی ضخیم، پرپشت و بلند تر داشته باشید. در حالی که با هر بار شستشو صورت، کم‌ رنگ تر می‌شود اما برای چند ماه دوام دارد.

۲- اکستنشن مژه را امتحان کنید

اکستنشن دانه به دانه مژه‌ها (باز هم توسط آرایشگر حرفه‌ای!) روشی عالی برای داشتن مژه‌های پرپشت بدون ریمل است. البته نیاز است تا روتین زیبایی ‌تان را کمی تغییر دهید، برای مثال روغن، چسب مژه را در خود حل می‌کند اما جای نگرانی نیست، آرایشگرتان همه‌ی نکات را به شما خواهد گفت. شما نیاز به جلسات ترمیمی خواهید داشت که نیاز به وقت و هزینه‌ی بیشتر دارد اما اگر می‌خواهید همان لحظه که از خواب بیدار می‌شوید، صورت‌ تان آرایش شده به نظر برسد، این همان چیزی است که نیاز دارید.

۳- از سرم مژه استفاده کنید

Latisse، RevitaLash و سرم مژه و ابرو Elizabeth Arden’s Prevage همگی از سرم های مژه‌ی خانگی هستند که Latisse را می‌توانید از مطب دکتر تهیه کرده و دو مورد دیگر را به صورت آنلاین سفارش دهید. هر کدام از آن‌ها به نوعی برای طول عمر بیشتر مژه‌ های شما ساخته شده‌اند، برای مثال Prevage و RevitaLash مژه‌ها را تقویت کرده تا در نتیجه کمتر مستعد شکستن باشند و Latisse طول عمر مژه روی پلک‌ هایتان را بیشتر می‌کند. به هر حال نتیجه‌ی استفاده از هرکدام از این محصولات برای شما مژه‌ هایی پرپشت، ضخیم و سالم‌تر خواهد بود. اگر ابرو‌ هایتان بیش از ریخته یا صرفا می‌خواهید ابرو های پرپشت تری نیز داشته باشید، می‌توانید از این محصولات برای آن‌ها نیز استفاده کنید.

۴- از ریمل رنگ کننده استفاده کنید

بسیار خب، استفاده از ریمل Rimmel London’s New Volume Colourist روشی بدون ریمل محسوب نمی‌شود و کاملا برعکس است اما اجازه می‌دهد حداقل هرچند وقت یک بار از ریمل زدن خلاص شوید. این ریمل جدید با رنگ موقت، مژه‌ها را تیره ‌تر می‌کند. هرچه بیشتر استفاده کنید، مژه‌ها رنگ بیشتری می‌گیرند و پس از دو هفته شما مژه‌هایی تیره ‌تر دارید. این رنگ موقت پس از آخرین مصرف به آرامی پاک می‌شود

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here