روش های ساده برداشتن ناخن مصنوعی

امروزه کاشت ناخن در بین بانوان بسیار رواج پیدا کرده و آنها به جای این که نگران شکستن ناخن های خود باشند، ترجیح می دهند از ناخن های کاشته شده زیبایی استفاده کنند که طراحی به هر صورتی روی آن ها ممکن است. داشتن ناخن هایی با طراحی های متنوع و زیبا حس خوبی به افراد می دهد. اما گاهی حتی این ناخن های زیبا هم خسته کننده است و افراد به دنبال روش های مناسبی برای برداشتن ناخن مصنوعی از روی ناخن های خود هستند. ناخن های خودتان را خراب نکنید و از این پیشنهادات ساده برای برداشتن ناخن مصنوعی استفاده کنید، بدون این که به ناخن های خودتان آسیب برسانید.

برداشتن ناخن مصنوعی

1. برای شروع، به یک ناخن گیر، دو کاسه ( پلاستیکی نباشد)، وازلین، یک حوله و مقداری لاک پاک کن یا استون نیاز دارید.ناخن مصنوعی

2. تا جایی که ممکن است ناخن های مصنوعی را کوتاه کنید. بهتر است ناخن های خودتان هم که پشت ناخن مصنوعی است کوتاه شود.

3. در یکی از کاسه ها لاک پاک کن به اندازه ی کافی بریزید، ترجیحاً استون داشته باشد. کاسه ی بعدی را با آب پر کنید.

4. به نوک انگشتانتان وازلین بزنید برای این که استون پوست دور ناخنتان را خراب نکند. مراقب باشید که روی ناخن هایتان وازلین نزنید. چون ممکن است استون به چسب بین ناخن مصنوعی و ناخن واقعیتان نرسد.

5. انگشتانتان را در کاسه گذاشته و بگذارید 20 دقیقه داخل استون باقی بماند. استون چسب زیرناخن مصنوعی را حل می کند.

6. انگشتانتان را از کاسه بیرون آورده و به آرامی ناخن های مصنوعی را بکشید. اگر کنده نشدند ناخنتان را چند دقیقه بیشتر در استون بگذارید که استحکام ناخن مصنوعی را از بین ببرد.

7. وقتی تمام ناخن ها کنده شدند، انگشتانتان را در کاسه ی آب بگذارید. این کا باعث از بین رفتن تأثیر استون می شود.

8. دستتان را خشک کنید. اگر مقداری از چسب هنوز روی ناخن واقعیتان باقی مانده، آن ها را با سوهان ناخن پاک کنید. سوهان را خیلی آرام روی ناخن هایتان بکشید تا زخمی نشوند.

9. لاک پاک کن، ناخن ها را خشک می کند و درخشندگی آن ها را از بین می برد. برای رطوبت دوباره ی ناخن ها می توانید از یک لوسیون مرطوب کننده استفاده کنید. آن را به آرامی روی ناخن هابمالید.

به یاد داشته باشید که نباید ناخن مصنوعی را به زور بکَنید. چون ممکن است به ناخن های خودتان صدمه بزنید یا ممکن است هر دو تا ناخن را با هم بکَنید!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here