به روز ترین اکسسوری ها

اکسسوری چیست؟ به لوازمی تزئینی برای که افزایش جذابیت ظاهری استفاده میشوند اکسسوری میگویند ، که شامل کیف ، کفش ، ساعت مچی ، عینک ، زیورآلات و کمربند میشوند ، اکسسوری ها نقش مهمی در دنیای مد امروز دارند ، اگر شما فردی به روز باشید روزانه حداقل یکی از این وسایل را استفاده میکنید.

آکسسوری برای مردان بیشتر شامل ساعت مچی ، عینک آفتابی و کمربند میشود اما برای بانوان شامل زیرشاخه های وسیع تری میشود : انواع جواهرات و زیورآلات ، کیف ، شال و روسری ، انواع عینک (طبی و آفتابی) ، تل سر ، و بسیاری از وسایل تزئینی که مختص بانوان میباشد

اکسسوری

اما اکسسوری های برتر که همیشه در طی سال ها به روز مانده اند کدامند؟

عینک آفتابی با شیشه ها و قاب مشکی

عینک آفتابی از اکسسوری های ضروری  برای همه افراد است که در طول سال ها مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلفی به خود دیده است اما یک مدل و یک رنگ آن هرگز از مد نیفتاده و آن مدل کلاسیک مشکی است. مدل کلاسیک عینک آفتابی هم برای آقایان و هم خانم ها مناسب است و رنگ مشکی آن باعث می شود که با هر لباس و هر پوستی هماهنگی داشته باشد. به همین دلیل این مدل سال ها است که از مد نیفتاده و در سال های آینده نیز از مد نخواهد افتاد.

عینک آفتابی

ساعت مچی عقربه دار فلزی

ساعت نیز یک اکسسوری ضروری برای خانم ها و آقایان است که مدل های مختلفی دارد اما مدل فلزی و عقربه دار آن در طول سال ها محبوبیت خود را حفظ کرده و به یک مدل کلاسیک تبدیل شده که هرگز از مد نخواهد افتاد و برای هر شخصی  ضروری است که یک ساعت فلزی عقربه دار داشته باشد.

ساعت مچی فلزی

 

کیف دستی مشکی

کیف دستی که می تواند به عنوان محفظه ای  برای کیف پول و سایز لوازم ضروری هر خانم یا آقایی استفاده شود مدل های مختلفی دارد مثل زیپ دار و دکمه دار و در رنگ های مختلف استفاده می شود. اما رنگ مشکی آن همیشه مد روز بوده است پس کیف دستی مشکی نیز یک اکسسوری کلاسیک است که هرگز از مد نخواهد افتاد.

کیف دستی مشکی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here