شلوار مهم ترین بخش لباس برای مردان

لباس آقایان از سه بخش اصلی شلوار و پیراهن و کفش تشکیل شده است و میتوان گفت شلوار برای مردان مهم ترین لباس به شمار میرود زیرا بقیه بخش ها مثل پیراهن و کفش باید با شلوار ست شوند ، حتی اگر کت یا کاپشن برای فصل سرما انتخاب میکنید باید به تناسب رنگ آن با شلوار توجه ویژه ای داشته باشید.

خانم ها معمولا در کنار شلوار ، از دامن، پیراهن و یا دامن شلواری نیز استفاده می کنند . اما برای آقایان، در همه ی اوقات، فقط شلوار وجود دارد. بنابراین این برای هر مردی واجب است که جزئیات استفاده از شلوار را بداند

شلوار بخشی بسیار مهم از یک دست لباس است که می تواند پیراهن و کفش شما را زیبا کند و یا اینکه هر دوی آن ها را زیر سوال برده و تیپ شما را از بین ببرد. پس قبل از آنکه به خرید بروید آنچه در نظر دارید را به دقت مشخص کنید.

 

شلوار مردانه

چه نکاتی در انتخاب شلوار مردانه باید رعایت شود؟

برای خرید شلوار می توانید از جنس های جین و پارچه ای استفاده کنید. برای تیپ های مردانه، سنگین و مجلسی حتما از شلوارهای پارچه ای به همراه پیراهن ، استفاده کنید که دربدن نیر خوب قرار می گیرند. شلوارهای جین برای آندسته از افرادی است که قصد دارند تیپ های اسپرت زده و از تی شرت برای لباس بالا تنه استفاده می کنند.

بهترین راه برای داشتن یک شلوار پارچه ای زیبا و بدون مشکل بهتر است از یک خیاط استفاده کنید. پارچه ای خوب انتخاب کنید و سپس آن را به دست خیاط بسپارید تا بهترین شلوار را برای قالب پاهای شما بدوزد.

 

نکاتی در مورد استفاده از شلوار جین

*برای انتخاب شلوار جین اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید خرید شلوارهایی با فاق بلند است. شلوارهای فاق کوتاه از هر نظر بد و نا پسند هستند. این شلوارها به سختی روی بدن شما می ایستد و بسیار اذیت می کند. همچنین این شلوارها قابلیت انعطاف پذیری را از شما می گیرد.

* بهتر است شلوارهای جین را یک سایر کوچکتر از آنچه هستید بگیرید. در صورتی که دکمه و زیپ شلوار کمی سخت بسته می شود می تواند بهترین انتخاب شما باشد. شلوارهای جین پس از مدتی استفاده و شست و شو مقداری گشاد می شود و کاملا قالب بدن شما می شود.

*یکی از اشتباه‌های بزرگ، خرید شلوار جین سایز بزرگ‌تر یا گشاد است. با این ایده که اگر هم چاق شدیم، از آن استفاده کنیم. ولی این ایده بسیار غلط است و باعث می‌شود فرم بدن شما بد نشان داده شود. مانند کودکی که شلوار پدر خود را بپوشد. هم چنین خرید شلوار جین‌هایی که از قد شما بلندتر هستند و روی زمین کشیده می‌شوند زیبا نیست و باعث ژولیده نشان دادن شما می‌شود.

زمانی که شلوار جین مورد علاقه خود را پیدا می‌کنید و با آن راحت هستید و هم چنین احساس می‌کنید با اندام شما مچ می‌شود، حداقل دو عدد از آن تهیه کنید. زیرا بسیار اوقات پیدا کردن شلوار جین مناسب بسیار سخت است.

اگر جزو افرادی هستید که فقط شلوار جین به پا می‌کنند، پس حداقل دو رنگ تیره و روشن آن را در اختیار داشته باشید. زیرا این گونه، ست‌های لباس شما بسیار زیباتر به نظر می‌رسند.

 

 

 

شلوار جین مردانه

 

افراد قد کوتاه و لاغر چه نوع شلواری بپوشند؟

اگر جزو افرادی هستید که قد کوتاهی دارید و هم چنین لاغر اندام هستید. برای اینکه لاغری بیش از حد پاهایتان نشان داده نشود، از شلوارهای جذب استفاده نکنید. شلوارهای راسته بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شوند

 

 

افراد توپر و کوتاه قد چه نوع شلواری بپوشند؟

اگر شما قد متوسط و یا کوتاهی دارید، حتما در انتخاب شلوار‌هایتان دقت کنید. زیرا اگر متناسب با اندامتان نباشد، حتی می‌تواند قد شما را کوتاه‌تر از آنچه که هستید نشان دهد. اگر می‌خواهید لاغرتر دیده شوید، از خرید شلوارهای بسیار تنگ اجتناب کنید و هم چنین سعی کنید شلوارهایتان دارای پارچه ضخیم و کلفت نباشد. زیرا باعث چاق‌تر دیده شدن شما می‌گردد.

 

لزوم استفاده از کمربند مناسب

نکته ای که می تواند در میان نکته های انتخاب شلوار به آن اشاره کرد انتخاب یک کمربند مناسب است. همیشه دقت داشته باشید که انتخاب سگک های خیلی شلوغ و متفاوت زود از چشم می افتند و نمی توان دوباره از آن استقاده کرد. پس بهتر است همیشه سگک های ساده را برای کمربند خود انتخاب کنید.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here